Dzisiejsze SmackDown odbyło się w Północnej Karolinie. Czeka nas między innymi podpisanie kontraktu pomiędzy Liv Morgan a Shayną Baszler.

Pierwsza runda turnieju o Tag Team Womens Championship:
Raquel Rodriguez & Aliyah def. Shotzi & Xia Li

Film z przypomnieniem o powrocie Krossa, po którym widzimy jego i Scarlett. Carrion mówi, że w zeszłym tygodniu odrodziła się mroczna dusza. Wspomina także, że to wielkie szczęście dla Drew McIntyre’a i Romana być wybrańcami. Mówił, że czekał na odpowiedni moment, i że wszyscy mu teraz wyrówna rachunki.

Dostajemy promo McIntyre’a, w którym wspomina on, że to ekscytujący czas dal WWE, czas „nowych twarzy”. Drew wspomina także zeszłotygodniowy atak Krossa, mówiąc, że była to wielka okazja.  Mówił także, że jest tylko jeden problem, że pretendentem jest on, a nie Kross, a o sobie mówił, że ma trzy wyjścia. Nokaut, szpital lub cmentarz. Obiecał Carrionowi, że odeśle go z powrotem do lochu, z którego się wyczołgał. Następnie wraca do tematu Romana. Mówi, że rozumie dlaczego go dzisiaj nie ma i wierzy w plotki, ponieważ pokonanie Brocka Lesnara wymaga gargantuicznego wysiłku. Na arenie pojawia się Scarlett przy muzyce Krossa, gdy znikąd pojawiają się Bracia Usos i atakują Drew. Po wymianie kilku akcji Usos każą przekazać Scarlett, że to samo czeka Krossa, jeśli wejdzie Romanowi w drogę. Scarlett natomiast każe przekazać to samo Romanowi.

Kofi Kingston vs The Viking Riders

Do matchu nie doszło ponieważ na rampie wywiązał się brawl, którego przyczyną był Kofi z kendo stickiem.

Widzimy Samiego Zayna w szatni Romana. Zapukał a bracia Uso go wpuścili. Mówił, że myślał o tym co powiedzieli mu zanim Drew im przeszkodził atakiem.

Powraca Hit row!!!

Hit Row def. Trevor Irwin & Brandon Scott

Zwycięski Pin padł po akcji drużynowej Heavy Hitter.

Po walce B-Fab chwyciła za mikrofon i zapytała publiczności czy za nimi tęsknili. Powiedziała, że są OG (Oryginalny Ganster, Prawdziwy Gangster). Najczęściej spotykane w kulturze RAP w U.S.A.) i że jeśli tego nie wiedzieli, to już wiedzą.

WWE wyemitowała kondolencje  w stronę Gene LeBell .

Na zapleczu widzimy Gunthera i Ludwiga Kaisera. Gunther mówił, że Nakamura będzie cierpiał.

Podpisanie kontraktu na Clash of the Castle for WWE SmackDown Womens Championship.

W ringu pojawiła się Ronda Rousey z torbą. Powiedziała, że wie, że nie powinno jej tu być, co spotkało się z cheerem ze strony publiczności. Powiedziała, że została ukarana wysoką grzywną i zaczęła wyrzucać z torby pieniądze. Powiedziała, że to pewnie nie ostatni raz, i że bycie Baddest jest kosztowne. Do ringu wyszła ochrona, jednak jednego z ochroniarzy Ronda przerzuciła przez biodro i szykowała się do Arm Baru. Nagle w rinfu pojawia się Shayna Baszler i mówi Rousey, że ta musi grać według reguł WWE. Ronda powiedziała swojej dawnej przyjaciółce, że kiedyś była niepokonana, a teraz? Po czym opuściła ring. Shayna weszła do ringu i wzięła mikrofon. Oczyściła pieniądze z biurka i przypomniała publiczności jak to tydzień temu wygrała gauntlet match. Mówiła także, że Liv Morgan jest kolejnym celem na jej drodze. Podpisała kontrakt i wezwała mistrzynię do ringu. Mówiła, że rozedrze ją na strzępy i wyjdzie nad jej martwym ciałem jako nowa mistrzyni kobiet SmackDown. Pojawiła się Morgan z tytułem i powiedziała Shaynię, ze jej nie pokona. Nazwała Shaynę kopią Rondy i powiedziała, ze wie to stąd, że pokonała oryginał dwukrotnie. Powiedziała, że pokona Baszler i podpisała kontrakt. Shayna wyszła z siebie i rzuciła się na obolałą rękę mistrzyni. Chwilę się nad nią znęcała zanim Liv nie skontrowała akcji i nie zniszczyła stołu Shayną.

Na zapleczu Usosi złapali Samiego Zayna. Pytali czemu im nie pomógł, gdy byli atakowani. Mówili, że jeśli Sami nie nadążą to go zostawią w tyle.

The Usos vs Drew McIntyre

Madcap Moss przybył by zaatakować Usos i stać się oficjalnym partnerem Drew McIntyre’a.

Drew McIntyre & Madcap Moss defr. The Usos

Walkę wygrał Drew z pomocą Claymore.

Jimmy próbował zaatakować z zaskoczenia Drew, jednak nadział się na Future Shock DDT, po którym chciał wyprowadzić Claymore. Sami ochornił Usosa i sam przyjął kopnięcie.

Sesja zdjęciowa na zapleczu Maximum Male Models. Pojawili się Angel Garza i Humberto Carillo, by zapytać czy mogą dołączyć do agencji. Odpowiedziano im, że nie są materiałami na modeli, tak jak o sobie mówią, i żeby rozmawiali z Maxxine.

Na zapleczu znajdują się Kayla Braxton i Ricochet. Widzimy końcówkę walki z zeszłego tygodnia, kiedy to Ricochet pokonał Happy Corbina. Opowiadał i swojej pozycji i o tym, że nie ważne kto jest mistrzem US i tak będzie na niego czekał. Wywiad został przerwany atakiem Happy Corbina.

 

Intercontinental Championship Match
Gunther def. Shinsuke Nakamura

Gunther obronił tytuł po Power Bombie.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl