WWE SmackDown 11.06.2021: Raport

Zapowiedziane na galę był występ Romana Reignsa i odniesienie się do sytuacji z przed tygodnia. Mogliśmy również obejrzeć powrót Din Dong Hello, którego gościem był Seth Rollins oraz walkę Big E i Kevin Owens kontra Apollo Crews i Sami Zayn.

Show rozpoczęło się od segmentu z udziałem Reignsa, który w swoim pokoju zapytał Jimmyego, czy wie do czego on nie dopuści. Chodziło o znieważenie rodziny. Momentalnie przenieśliśmy się do ringu, gdzie pojawił się zainteresowany. Uso stwierdził, że Roman jest zwyczajnie zazdrosny o The Usos i to, że byli w stanie zdobyć tytuły tag team. Oskarżył mistrz Universal o specjalne doprowadzenie do dyskwalifikacji w zeszłym tygodniu oraz zapowiedział, że pod koniec gali zrobi coś czego nie będzie żałował.

Tag Team Match

Big E & Kevin Owens vs. Apollo Crews & Sami Zayn

Zwycięzcy: Kevin Owens & Big E

 

Singles Match

Carmella vs Liv Morgan

Zwyciężczyni: Liv Morgan

Pora na Ding Dong Hello. Po krótkiej zapowiedzi do Bayley dołączył Seth Rollins. Oboje wyśmiewali Biance i Cesaro, którzy byli w poprzednich tygodniach odbiorcami ich psychicznych gierek. Następnie zadzwonił dzwonek, więc Rollins chciał otworzyć drzwi. W progu pojawił się Cesaro, który zaatakował rywala. Po bójce na rampie pojawiła się Bianca, wyśmiewając nieudane talk-show Bayley.

 

Singles Match

Montez Ford vs. Chad Gable

W trakcie walki Ford został brutalnie zaatakowany przez Otis. Walka zakończyła się dyskwalifikacją.

Singles Match

Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Po walce Boogs posłał Corbina na stół komentatorski, a następnie wraz z Japończykiem świętowali ponowne zdobycie korony.

Na zapleczu zdenerwowany Jey byciem w centrum rodzinnej rywalizacji pomiędzy Jimmym i Reignsem wybiegł z szatni. Momentalnie za nim ruszył jego brat.

Po tym incydencie w ringu znalazł się Rey Mysterio, który chciał zająć się sprawą pobicia jego syna tydzień temu. Pełen emocji Rey uznał Reignsa za “a bastard rat” oraz wyraził chęć walki z Romanem w hell in a cell. Mistrz Universal pojawił się w ringu, lecz zanim zdążył cokolwiek powiedzieć to Mysterio zaatakował go kijem do kendo. Reigns jednak szybko uporał się z luchadorem. Podczas, gdy obijał go, w tingu pojawił się Dominic również z kijem do kendo. Roman ponownie nie miał problemów z Domicikiem. Wykonał powerbomb poza ring na nim. Widokiem triumfującego Reignsa zakończyła się niebieska tygodniówka.