WWE SmackDown 10.09.2021: Raport

Powracamy na niebieską tygodniówkę po tygodniowej przerwie. Wcześniej zapowiedziano występ Brocka Lesnara, Romana Reignsa oraz walkę o pasy tag team.

Show otworzyło The Bloodline. Roman Reigns stwierdził, że włada Nowym Jorkiem, czyli również MSG. Po krótkim monologu rozbrzmiała muzyka Brocka Lesnara, który pojawił się w WWE po raz pierwszy od czasu SummerSlam. Bestia stanął twarzą w twarz z mistrzem Universal i zapytał Heymana, dlaczego nie ostrzegł swojego klienta, że pojawi się na największej gali lata. W tym momencie ring opuściło The Bloodline, zostawiając w ringu samego Heymana. Ten musiał wykonać wyzwanie Lesnara, czyli potwierdzenie walki Brock Lesnar vs Roman Reigns. Podczas gdy Paul nie chciał tego zrobić, były jego klient próbował wykonać na nim F-5, lecz powstrzymał go Reigns oraz bracia Usos. Nie udało im się jednak powstrzymać bestię, który rozprawił się z nimi bez problemu.

10-Man Tag Team Match

King Nakamura, Boogz, Rey Mystetrio, Dominic Mysterio & Big E vs Apollo Crews, Sami Zayn, Otis, Dolph Ziggler & Robert Roode

Zwycięzcy: King Nakamura, Boogz, Rey Mystetrio, Dominic Mysterio & Big E

Kolejnym segmentem było podpisanie kontraktu na walkę o pas mistrzowski kobiet. Jako pierwsza do ringu wyszła Belair, która dowartościowywała swoją postać. Następnie Becky zastanawiała się, co się stanie jeżeli nie podpisze kontraktu. Wówczas cała publika skandowała “podpisz”. The Men przypomniała fanom, że krzyczeli “chcemy Becky”, gdy ta była w domu, a teraz ją wygwizdują. Po tym podpisała kontrakt na walkę i szybko opuściła ring.

Singles Match

Edge vs Seth Rollins

Zwycięzca: Seth Rollins

SmackDown Tag Team Championship Match

The Usos (c) vs The Street Profits

Zwycięzcy: The Street Profits by DQ

Podczas przypięcia Roman Reigns zaatakował pretendentów do tytułów tag team. Po kilku słowach mistrza Universal arena zapaliła się na czerwono. Po raz pierwszy w historii niebieskiej tygodniówki pojawił się Demon Finn Balor, który stanął twarzą w twarz z Reignsem.