WWE SmackDown 04.06.2021: Raport

Kolejna odsłona niebieskiej tygodniówki za nami. Podczas gali odbyły się walki o tytuły tag team oraz interkontynentalny. Serdecznie zapraszamy do odczytania raportu z show.

Samą galę otworzył mistrz Universal Roman Reigns wraz z swoim managerem Paulem Heymanem. The Tribal Chief ostrzegł braci Uso, że pomimo zmiany jego zdania o walce o tytuły tag team przeciwko The Mysterios, wolałby, aby jego kuzyni wygrali. Dodał, że muszą się skupić, gdyż ich walkę będzie oglądała cała rodzina. Automatycznie po tej przemowie przeszliśmy do wspominanej walki.

SmackDown Tag Team Title Match

Rey & Dominik Mysterio (c) vs. The Usos

Zwycięzcy: Rey & Dominik Mysterio

Następnie przenieśliśmy się na zaplecze, gdzie odbyło się kilka segmentów. Najpierw niezadowolony z wyniku walki Roman Reigns kazał The Usos udać się do Pearca i Deville, aby dostać kolejną szansę walki o tytuły.

Kayla Braxton próbowała przeprowadzić wywiad z Sethem Rollinsem. Jednak jej rozmówca unikał odpowiedzi na pytania dotyczące Cesaro, po czym niespodziewanie przerwał wywiad.

W korytarzu na zapleczu The Street Profits spotkali się z Chadem Gablem, który próbował zostać ich managerem. Negocjacje jednak nie doszły do skutku.

Singles Match

Liv Morgan vs Carmella

Zwyciężczyni: Carmella

Na zapleczu Sonya Deville powiedziała, że wraz z Pearcem rozważą rewanż o pasy tag team, po przyjrzeniu się walce. Po chwili oboje natknęli się na The Mysterios, którym powiedzieli, że dziś zmierzą się jeszcze raz z The Usos.

Następnie akcja przeniosła się do ringu, dokąd zaczęła zmierzać Bianca Belair. Oznajmiła, że śmiech Bayley denerwuje ją z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Rzuciła wyzwania swojej rywalce o tytuł mistrzowski kobiet podczas Hell in a Cell. Bayley zgodziła się na pojedynek, po czym wybuchła histerycznym śmiechem, a jej zdjęcie pojawiło się na każdym ekranie ThunderDome. Była to ostateczna drwina z The EST of WWE.

Na zapleczu Otis natknął się na The Street Profits. Nie był zadowolony z faktu, że odrzucili pomoc ze strony The Alpha Academy. Po chwili dialogu Otis zaatakował swoich rozmówców.

Singles Match

King Corbin vs Shinsuke Nakamura

Zwycięzca: King Corbin

Po walce sprytnie obalił Corbin Boogs, dzięki czemu Nakamura ponownie zabrał koronę swojego rywala.

Intercontinental Championship Match

Kevin Owens vs Apollo Crews (c)

Zwycięzca: Apollo Crews

Po walce do ringu wbiegł Sami Zayn, który wykonal Helluva Kick na Owensie. Dodał do tego, że to nie on zaatakował Kevina, lecz karma.

SmackDown Tag Team Championship Match

Rey & Dominik Mysterio (c) vs The Usos

Podczas trwania starcie w kwadratowym pierścieniu pokazał się Roman Reigns, który zaczął obijać The Mysterios. Następnie zapiął gilotynę na Dominiku. Gdy ten “odpłynął” Jimmy żądał, aby jego kuzyn skończył duszenie. Po tej sytuacji Jimmy opuścił samotnie ring, a Reigns dołożył powerbomba dla Dominka.