WWE SmackDown: 02/04/2015 – Wyniki (Spoilery)

Zapraszamy na wyniki (spoilery) ze SmackDown, które odbyło się w Save Mart Center w Fresno, Kalifornia, a wyemitowane zostanie 02/04/2015.

Dark Match
Zack Ryder def. Adam Rose

WWE SmackDown

Show rozpoczyna segment z nowym WWE World Heavyweight Champion’em Seth’em Rollins, Big Show’em, Kane’em i J&J Security, lecz przerywa go Randy Orton, który nadal chce title shot’a i wyzywa The Authority. Kane ustala walkę na dziś Randy Orton vs. Big Show.

Singles Match
Randy Orton def. Big Show by DQ
Orton wygrał przez dyskwalifikacje, ponieważ zaatakowali go Kane i J&J Security zaraz po tym, gdy wykonał RKO. Rollins przybiega, lecz Randy go zaatakował, chociaż za chwilę uspokoił go Kane wykonując mu Chokeslam. Zjawił się Ryback, który zaatakował Kane’a i ochronę Rollinsa, który sam uciekł.

Divas Singles Match
Naomi def. Natalya
Walkę komentowały The Bella Twins.

Segment z Rollins’em i Kane’em, który mówi, że rewanż między Ortonem a Seth’em na Extreme Rules jest dobrym pomysłem. Kane zauważył, jak Dean Ambrose wychodził z jego prywatnej łazienki i wkurzony ustalił walkę Dean Ambrose vs. Luke Harper.

Wywiad z Roman’em Reigns, który mówił o WrestleManii 31.

Singles Match
The Miz def. R-Truth
Po walce Miz’a zaatakował Damien Sandow, który wykonał mu Scull Crushing Finale i założył jego okulary.

Do ringu zmierza nowy United States Champion John Cena przy ogromnym pop’ie. Cena powiedział, że dziś również da komuś szansę na walkę o tytuł US. John’owi przerywa Lana i Rusev, który mówił, że nie stracił tego tytułu na WrestleManii i to on nadal jest mistrzem US. Bułgar powiedział, że zmiażdży Cenę na Extreme Rules, lecz Cena powiedział, że zawalczy z nim już teraz. Rusev idzie, a w ringu powinna pojawić się Rosyjska flaga, lecz pojawiła się Amerykańska, za co Cena otrzymał tym razem ogromny pop, a nie chanty “Cena Sucks”.

Singles Match
Luke Harper vs. Dean Ambrose
Harper zaatakował rywala o stół komentatorski.

Promo The Prime Time Players

Non Title Match
Sheamus def. Intercontinental Champion Daniel Bryan
Bad News Barrett komentował ten pojedynek, lecz kiedy sędzia nie patrzył, wykonał Bryan’owi Bullhammer.

———————————————————

Na SmackDown ogłoszono dwa pojedynki na Extreme Rules:

WWE World Heavyweight Championship Match
Seth Rollins© vs. Randy Orton

WWE United States Championship Match
John Cena© vs. Rusev