WWE przypadkowo ujawniło uczestniczki Women’s Elimination Chamber Matchu?

Premium Live Event Royal Rumble zyskał wielką popularność po tym, jak poznaliśmy zwycięzców męskiego oraz kobiecego Royal Rumble Matchu.

Kolejnym przystankiem przed WrestleManią, czyli najgorętszym wydarzeniem w branży wrestlingowej będzie Elimination Chamber.

Z pewnością Premium Live Event Elimination Chamber będzie wyjątkowym wydarzeniem zważywszy na fakt, iż odbędzie się na stadionie Opus w Perth, Australii, który może pomieścić ponad 70 tysięcy fanów.

Wygląda na to, że federacja WWE przypadkowo ujawniła listę uczestniczek kobiecego Elimination Chamber Matchu: Becky Lynch, Bianca Belair, Naomi, Liv Morgan, Tiffany Stratton oraz Jade Cargill. Zdjęcie tych zawodniczek zostało natychmiast wymazane na oficjalnej stronie wwe.com, ale screeny są dostępne w internecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ringside News (@ringsidenewscom)

Becky Lynch zapewniła sobie miejsce w Women’s Elimination Chamber Matchu po zwycięstwie odniesionym w starciu z Shayną Baszler na RAW. Natomiast Bianca Belair na niebieskiej tygodniówce pokonała Michin.

Warto również zauważyć, że swoją obecność na EC potwierdził zwycięzca 30-osobowego men’s royal rumble matchu, Cody Rhodes.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl