WWE NXT UK 3 czerwca 2021: Wyniki

NXT UK ponownie zawitało w BT Sport Studios. Przed nami między innymi rewanż Joe Coffey vs Rampage Brown, czy też obrona pasów tag team ze strony Pretty Deadly przeciwko Jackowi Starzowi i jego tajemniczemu partnerowi.

MATCH #1
Ilya Dragunov vs Noam Dar 

Zwycięzca: Ilya Dragunov

Sid Scala wita Jordana Devlina powracającego do Performance Center. Jordan pyta się Sida, czy dostał jego maila. Mówi on, że wymienił tam rzeczy, których on oczekuje, jeśli ma zostać w NXT UK. Chce własną szatnie, chce być wożony Mustangiem i chce być w Supernova Sessions jak najszybciej to możliwe.

MATCH #2
Pretty Deadly (c) vs Jack Starz & ??? – o NXT UK Tag Team Championships

Jack robi swoje wejście patrząc się na Pretty Deadly. Słyszymy muzykę Nathana Frazera i to on będzie partnerem Starza w tym starciu mistrzowskim.

Zwycięzcy: Pretty Deadly

Dostajemy wideo z Tylerem Batem mówiącym o tym, że jest gotowy na każdego, który będzie chciał walki o puchar Heritage.

MATCH #3
Flash Morgan Webster vs Joseph Conners w/Jinny

Jinny powstrzymała Webstera od wykonania akcji z ostatniej liny, dzięki czemu Conners mógł wykonać neckbreaker na zwycięstwo.

Zwycięzca: Joseph Conners

Tuż po gongu na koniec Subculture przybyło, jednak Conners zdążył uciec z ringu.

Dostajemy wideo z Walterem. Walter mówi, że jako najdłużej panujący mistrz NXT UK dominował cały brand. Mówi, że jedno nigdy się nie zmieni i to jest jego reign z pasem NXT UK, który się nie skończy. W przyszłym tygodniu Walter powraca.

Dostajemy wideo zapowiadające walkę Kay Lee Ray vs Meiko Satomura 2, która odbędzie się już za tydzień.

MAIN EVENT
Rampage Brown vs Joe Coffey

Zwycięzca: Joe Coffey

Po walce panowie okazali sobie szacunek. Rampage pokazuje, że chce trzecią walkę. Nagle pojawia się Ilya Dragunov. Trójka panów patrzy wzajemnie na siebie i jeden z tych wrestlerów będzie następnym pretendentem do pasa Waltera.