WWE NXT UK 29 kwietnia 2021: Wyniki

NXT UK ponownie zawitało do BT Sport Studios na kolejny odcinek brytyjskiej tygodniówki. Dzisiaj zobaczymy takie starcia jak Aoife Valkyrie (niepokonana jak dotąd) vs Meiko Satomura oraz nowa grupa Eddiego Dennisa pod nazwą Symbiosis zmierzy się z Gallus. Zobaczymy dzisiaj również Kay Lee Ray. Teraz czas na kolejne starcie niepokonanego Teomana. Tym razem zmierzy się on z debiutującym Rohanem Rają.

MATCH #1
Teoman vs Rohan Raja

Zwycięzca: Teoman

Teoman zapiął crossface, w którym trzymał Rohana przez długi czas. Teoman postanowił puścić crossface, poprzez pociągnięcie głowy Raji, co spowodowało uraz ręki i sędzia zakończył walkę. Po walce Teoman mówi, że nie wie czy jego przeciwnik jest głupi, czy odważny. Teoman mówi, że jego oko obserwuje wszystko.

Dostajemy wideo, w którym Mark Andrews, Flash Morgan Webster oraz Dani Luna informują o założeniu grupy o nazwie Subculture.

Ilya na backstage’u jest zapytany o jego zmianę. Ilya nie wie co odpowiedzieć. Dave Mastiff przychodzi i zauważa, że Ilya miał problemy z zachowaniem ostatnio. Dave proponuje, aby w duchu rywalizacji Ilya pokonał swój temperament. Ilya akceptuje walkę z Davem.

Sid Scala znajduje się w środku ringu. Zapowiada on Kay Lee Ray, po czym Szkotka wychodzi. Kay Lee mówi, że Sid nawet dobrze ją zapowiedział, ale nie wystarczająco dobrze, ponieważ jest ona nie tylko najdłużej panującą mistrzynią w historii NXT UK, ale również najdłużej panującą mistrzynią w całym WWE. Nie ważne jest to kogo dadzą jej za przeciwnika bo i tak nikt nie może jej dorównać. Wymienia ona to, że pokonała już Toni Storm, Piper Niven, Jinny, Meiko Satomurę i więcej. Kay Lee wie, że Sid nie zaprosił jej do ringu tylko po to, żeby jej pogratulować, więc pyta się go po co ją tak naprawdę zaprosił. Sid podkreśla, że dywizja kobiet w NXT UK jest mocniejsza, niż kiedykolwiek. Zapowiada on 5 osobowy Gauntlet match, którego zwyciężczyni zawalczy z Kay Lee Ray o pas. Tymi kobietami są: Jinny, Isla Dawn, Xia Brookside, Dani Luna oraz Emilia McKenzie. Kay Lee mówi, że żadna z kobiet nie będzie w stanie jej pokonać.

A-Kid mówi, że przez to, że jest on pierwszym w historii urodzonym w Hiszpanii mistrzem w WWE oraz pierwszym posiadaczem pucharu Heritage, ludzie mówią, że ma dużą presję na sobie. A-Kid nie widzi tego jako presję, tylko jako paliwo. Mamy przypomnienie o historii Tylera Bate’a i A-Kida. W tym momencie w NXT UK mieli oni dwa starcia, a ich wyniki to jedno zwycięstwo Bate’a i jedno A-Kida. A-Kid mówi, że Tyler jest osobą, na którą patrzył jako mentora i wie, że jest on specjalny, ale znajdzie on sposób, aby pokonać Tylera i obronić puchar. Te starcie odbędzie się za 3 tygodnie.

MATCH #2
Sha Samuels vs Levi Muir

Zwycięzca: Sha Samuels

Trent Seven przychodzi do PC i jest zapytany o to, jak zainspirował on wiele osób. Trent mówi, że to była niesamowita przygoda i że cieszy się, że może on inspirować ludzi jako jeden z ojców założycieli tego brandu. Sam Gradwell mówi, że podpisał on kontrakt w tym samym momencie co Trent, więc jeśli Trent jest ojcem tego brandu, to i Sam nim jest. Gradwell zauważa, że wrócił on z poważnej kontuzji, która niemal zakończyła jego karierę, a teraz jest w najlepszej formie życiowej. Sam mówi, że Trent może być wzorem do naśladowania dla fanów, ale nie dla niego.

Czas na walkę niepokonanej Aoife Valkyrie z Meiko Satomurą.

MATCH #3
Aoife Valkyrie vs Meiko Satomura

Zwycięzca: Meiko Satomura

Meiko zakończyła niepokonany jak dotąd streak Aoife. Po walce Meiko okazuje szacunek swojej przeciwniczce. Valkyrie siedzi w ringu i nie może uwierzyć w to, że przegrała.

W przyszłym tygodniu Ilya Dragunov zmierzy się z Davem Mastiffem, a Nathan Frazer ponownie pojawi się w Supernova Sessions.

MAIN EVENT
Symbiosis vs Gallus

Zwycięzcy: Gallus

Joe Coffey przypina Primate’a. Eddie Dennis chciał przerwać pin, jednak przestraszył się Marka i odpuścił.

Widzimy się za tydzień.