WWE NXT UK 24 czerwca 2021: Wyniki

Kolejne NXT UK w BT Sport Studios. Dzisiaj zobaczymy m.in. triple threat pomiędzy Ilyą Dragunovem, Joe Coffey i Rampagem Brownem.

MATCH #1
Mark Coffey vs Sha Samuels

Zwycięzca: Mark Coffey

Emilia McKenzie zostaje zapytana o zwycięstwo Meiko Satomury. Przerywa jej Isla Dawn. Emilia mówi, że nie jest z nią skończona i idzie.

Mila Smidt zostaje zapytana o jej pierwszy tydzień w Performance Center. Nagle gasną światła i do ringu wchodzi Aoife Valkyrie i trenuje. Jinny mówi, że jest ona żałosna, a Mila mówi, że chciałaby zawalczyć z Aoife.

Subculture wyzywają Pretty Deadly do pojedynku, a ci mówią, że ich już pokonali, więc nie muszą tego robić znowu.

MATCH #2
Laura Di Matteo vs Stevie Turner

Zwycięzca: Stevie Turner

Nathan Frazer trenuje w Performance Center. Kenny Williams go zaczepia i śmieje się z tego, że trenuje on ze starymi ludźmi.

Dostajemy wideo z tajemniczą osobą wyjmującą z walizki kontrakt NXT UK podpisany imieniem Blair Davenport. Nie zobaczyliśmy twarzy, jednak spekuluje się, że może to być Bea Priestley.

Dowiadujemy się, że Jack Starz zmierzy się z Tylerem Batem o Heritage Cup w przyszłym tygodniu.

MATCH #3
Oliver Carter vs Teoman

Zwycięzca: Teoman

Teoman po walce zaatakował jeszcze Olivera, zapinając crossface. Do ringu przychodzi Rohan Raja, a Teoman przerywa crossface. Nagle po dłuższej chwili patrzenia w swoje oczy Raja zaatakował Olivera Cartera ku uciesze Teomana. Wychodzą oni razem z ringu.

A-Kid zawalczy z Jordanem Devlinem w przyszłym tygodniu. W przyszłym tygodniu zobaczymy również Meiko Satomurę.

MAIN EVENT

Ilya Dragunov vs Joe Coffey vs Rampage Brown

Zwycięzca: Ilya Dragunov

Dragunov przypiął Rampage’a poprzez Torpedo Moscow. Po walce w ringu zjawił się Walter. Zaatakował on Dragunova i najprawdopodobniej Ilya Dragunov zmierzy się z Walterem o pas NXT UK w przyszłości