WWE NXT UK 17 czerwca 2021: Wyniki

NXT UK w BT Sport Studios rozpoczynamy walką, która została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu, Wolfgang zawalczy z Samem Gradwellem

MATCH #1
Wolfgang vs Sam Gradwell

Zwycięzca: Wolfgang

Na backstage’u Joseph Conners i Jinny wchodzą na ich dzisiejszych przeciwników, czyli Subculture. Przyszło również Pretty Deadly, którzy powiedzieli, że będą oglądali walkę z bliska.

MATCH #2
Danny Jones vs Kenny Williams

Zwycięzca: Kenny Williams

Dowiadujemy się, że w przyszłym tygodniu dostaniemy Triple Threat Match, Ilya Dragunov vs Joe Coffey vs Rampage Brown. Trójka ta rozmawia ze sobą przy stole. Joe mówi, że jest najtwardszym zawodnikiem przy tym stole. Rampage mówi, że pokazał mu już jak twardy on jest. Ilya mówi, że widzi ich rywalizację tutaj, a ci pytają się dlaczego Ilya się wplątał w nią. Ilya myśli, że oni myślą, że to jest ich plac zabaw i że nie widzą nikogo innego poza sobą. Joe pyta się Ilyi, czy ma to czego mu brakowało w jego walce przeciwko Walterowi. Ilya mówi, że on jest przemocą i jest gotowy na wszystko. Panowie mówią w tym samym momencie, ale Joe ich ucisza i kończy się rozmowa.

Mark Coffey w Performance Center podchodzi do Sha Samuelsa i go przedrzeźnia, aby dostać walkę z nim. Sha mówi, że Mark nie może go pokonać i idzie do Johnny’ego Sainta, aby dał mu walkę z Coffey. Coffey chce wyrównać wynik Wolfganga, który pokonał dopiero co Sama Gradwella, żeby było 1:1.

Czas na Supernova Sessions. Noam pokazuje swoją pierwszą koszulkę, którą możemy kupić. Jego gościem jest Jordan Devlin. Noam cieszy się, że wreszcie ma prawdziwą gwiazdę na Supernova Sessions. Noam chwali ubiór Jordana i pokazuje swoje prawdziwe!!! i oryginalne!!! buty Gucci z Chin i śpiewa Gucci Gang. Noam daje Jordanowi swoją koszulkę w prezencie. Noam pyta się o jego pobyt w Stanach i to jak niszczył ludzi tam. Jordan mówi, że Stany ssą. Noam mówi, że Jordan został okradziony z pasa Cruiserweight. Jordan mówi, że jak wróci do Stanów to pójdzie po pas Cruiserweight. Noam daje Jordanowi możliwość ekskluzywnego występu na Supernova Sessions. Jordan idzie na środek i wysyła wiadomość do rosteru NXT UK. Mówi, że ktokolwiek chce się z nim zmierzyć musi po prostu przyjść do niego, do największej szatni, jeśli ktoś jest wystarczająco odważny. Jordan żegna się z Noamem, a Noam kończy Supernova Sessions przypominając o zakupie jego koszulki na WWE Shop.

W przyszłym tygodniu Teoman zawalczy z Oliverem Carterem.

MATCH #3
Nathan Frazer vs Rohan Raja

Zwycięzca: Nathan Frazer

Po walce na Titantronie pojawia się oko Teomana. Jordan Devlin przychodzi do swojej szatni, w której zastaje A-Kida. Jordan chce, żeby A-Kid sobie poszedł. A-Kid każe mu go zmusić. Devlin idzie do Sida Scali.

MAIN EVENT
Subculture (Flash Morgan Webster & Dani Luna) vs Joseph Conners & Jinny

Na stole komentatorskim gościnnie Pretty Deadly.

Zwycięzcy: Subculture

Flash Morgan Webster skończył walkę 630 Sentonem, a po walce przychodzi Mark Andrews i celebruje zwycięstwo jego przyjaciół. Subculture patrzy się na Pretty Deadly i najprawdopodobniej zawalczą oni w przyszłości o pasy tag team.