WWE NXT UK 01 lipca 2021: Wyniki

Kolejne NXT UK i kolejna dawka niesamowitych emocji przed nami. Dzisiaj zobaczymy m.in. Jordana Devlina, który zmierzy się z A-Kidem, Tyler Bate będzie bronił pucharu Heritage przeciwko Jackowi Starzowi i Meiko Satomura będzie miała coś do powiedzenia.

MATCH #1
Isla Dawn vs Emilia McKenzie

Zwycięzca: Emilia McKenzie

Na backstage’u Wolfgang i Mark Coffey zostają zapytani o ich przyjacielską rywalizację. Mówią, że jest 1:1. Mark mówi, że jak na razie są zrównani z meczami, ale do czasu i odchodzi z miejsca.

MATCH #2
Tyler Bate (c) vs Jack Starz – o puchar Heritage

Pierwsza runda kończy się brakiem zdobyczy punktowej. Po 36 sekundach drugiej rundy Tylerowi udaje się przypiąć Starza roll-upem i jest 1:0. 51 sekund przed końcem trzeciej rundy Jack Starz roll-upem przypiął Bate’a i wyrównał wynik starcia. W czwartej rundzie Jack Starz na początku trzymał Bate’a w Boston Crabie. Bate’a wyszedł z niego, wykonał Tyler Driver 97 i przypiął Starza, co dało mu zwycięstwo 2:1.

Zwycięzca: Tyler Bate (2:1)

Po walce do ringu wchodzi Mark Coffey, który gratuluje zwycięstwa Bate’owi. Potem Coffey wsadza palec w oko Bate’a i ucieka z ringu.

Sid Scala przerywa sesję zdjęciową Pretty Deadly. Sid mówi, że pomysł na walkę Subculture vs Pretty Deadly o pasy tag team jest świetny i proponuje im tę walkę w przyszłym tygodniu. Pretty Deadly mówią, że nie w przyszłym tygodniu bo Subculture musi sobie zasłużyć na walkę o pasy. Sid proponuje, żeby Mark Andrews zmierzył się z Lewisem Howley i jeśli członek Subculture wygra to dostaną oni walkę o pasy tag team. Pretty Deadly zgadzają się.

Meiko Satomura pojawia się w ringu. Meiko mówi, że to, że trzy tygodnie temu pokonała Kay Lee Ray i została nową mistrzynią kobiet NXT UK powoduje, że jest ona szczęśliwa. Meiko mówi, że NXT UK jest jej domem teraz. Słyszymy muzykę Niny Samuels, która przerywa Meiko. Nina mówi, że przyszła tutaj pogratulować Meiko zwycięstwa. Mówi, że Meiko potrzebuje Niny po to, żeby dorównać reignowi Kay Lee Ray, jako iż Nina jest prawdziwą gwiazdą, która pomoże Meiko wywindować się jak najwyżej. Amale atakuje Ninę i mówi, że nikt nie potrzebuje jej. Jedyne czego ludzie potrzebują to nadzieję (Amale jest znana jako French Hope – francuska nadzieja). Amale mówi, że ma dosyć patrzenia na te same kobiety tydzień w tydzień. Nie przyszła ona pogratulować Meiko. Przyszła ona wykorzystać swoją okazję i mówi, że to ona powinna być pretendentką do pasa Meiko. Meiko uderza Amale i mówi, że dostanie ona swoją walkę.

Dostajemy kolejne wideo związane z Blair Davenport. W tym tygodniu słyszymy i widzimy jednak Blair i zgodnie z domysłami sprzed tygodnia Blair Davenport to była gwiazda AEW i Stardom Bea Priestley.

MATCH #3
Mila Smidt vs Aoife Valkyrie

Zwycięzca: Aoife Valkyrie

W trakcie walki za ringiem pojawiła się Jinny, która oglądała walkę z bliska.

W przyszłym tygodniu Trent Seven zawalczy ze swoim rywalem Eddie Dennisem.

MAIN EVENT
Jordan Devlin vs A-Kid

Zwycięzca: Jordan Devlin (poddanie)