WWE NXT Maj 2016: Wyniki tapingów

Zapraszamy do czytania wyników z tapingów WWE NXT, które zostały nagrane we czwartek w Full Sail University.

4 maja:
* NXT rozpoczynamy od pojawienia się nowego mistrza, którym jest Samoa Joe. Mistrz mówi, ze nadchodzą zmiany, ponieważ on jest ich częścią. Nagle na arenie rozbrzmiewa theme song Erica Younga, ktory mówi, ze kazdy fan wrestlingu doskonale wie, ze gwarancja zmian jest właśnie on. Joe odpowiedział, ze gdy następnym razem mu przerwie to skopie mu tyłek.
* Nia Jax def. Tessa Blanchard
* Austin Aries def. Tye Dillinger
* Dash i Dawson def. Rawley i Zack Ryder
* No Way Jose def. Noah Kekoah. Po pojedynku Jose i sędzia Drake Younger (występował na całym świecie jako wrestler) tańczyli.
* Samoa Joe def. Eric Young
11 maja:
* Show rozpoczynamy od pojawienia się byłego mistrza NXT Finna Balora, który wygłaszał promo przerwane przez Eliasa Samsona. Po chwili Elias mówi, ze Balor jest nikim bez tytuły NXT, te słowa rozwścieczyły byłego mistrza, który nie wytrzymał i rzucił się na Samsona.
* NXT Tag Team Champions Chad Gable i Jason Jordan def. John Skyler i Corey Hollins. Przy rinngu obecna była drużyna The Revival.
* Shinsuke Nakamura def. Zack Ryder
* Alexa Bliss def. Rachael Elleringer – córka WWE Hall of Famera.
* Finn Balor def. Elias Samson
Po pojedynku Finn wyglosil promo, w którym wypowiedział się na temat rewanżowego starcia z Samoa Joe oraz dodał, ze ma obsesje na punkcie bycia mistrzem NXT. Teraz został uwolniony demon, który zamierza odzyskać to co do niego należy. Joe wychodzi i mamy brawl, który przerwal Generalny Manager NXT William Regal i ogłosił, ze 8 czerwca na gali Takeover odbędzie się starcie rewanżowe o tytuł NXT.
* NXT Womens Champion Asuka def. Adrienne Reese(Athena)
18 maja:
* Austin Aries i Shinsuke Nakamura def. Blake i Murphy(w/Alexa Bliss)
* Carmella def. Peyton Royce
* Johnny Gargano i Tommaso Ciampa def. Danny Birch i Rob Ryzin
* Nia Jax def. Bayley
Po pojedynku Bayley udawała kontuzje.
* NXT Tag Team Champions American Alpha def. The Revival