WWE.COM

WWE.COM

Zapraszamy do czytania wyników z wydarzenia WWE NXT Battleground, które odbyło się w Lowel.

Za stołem komentatorskim zjawili się WWE Hall of Famer Booker T oraz Vic Joseph. Program rozpoczęliśmy od pojedynku z udziałem Gacy’ego, Bate’a i Lee.

Triple Threat o NXT North American Title
Wes Lee (c) vs Joe Gacy vs Tyler Bate

Zwycięzca: Wes Lee

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Tiffany Stratton, uczestniczki finału turnieju o NXT Women’s Championship.

Po chwili widzimy przybywających na arenę NXT Championa Carmelo Hayesa i Brona Breakkera, który przez wiele miesięcy posiadał wcześniej wspomniane mistrzostwo.

Poznaliśmy zasady NXT Heritage Cup oraz British Rounds Rules.

NXT Heritage Cup Title Match: Dragon Lee vs. Noam Dar

Zwycięzca: Noam Dar

Po walce do ringu przybyli Lash i Jackson, aby świętować zwycięstwo Noam Dara. Następnie dołączył do nich Mensah i wspomniane gwiazdy celebrowały zwycięstwo.

Last Man Standing Match: Dijak vs. Ilja Dragunov

Zwycięzca: Ilja Dragunov

Po walce zawodnicy otrzymali wielki pop, ponieważ dali nam kanał dobrego wrestlingu.

Duke Hudson znajduje się z uczniami Chase U. Widzimy, jak krzyczy na faceta o imieniu Ricky, po czym mówi, że wydawało mu się iż praca zostanie dobrze wykonana, ale była ona fatalna i powoli wysysa z niego energię. Następnie sprowadził Drew Gulaka oraz Charliego Dempseya, aby poprawić umiejętności swoich uczeniów.

Na zapleczu McKenzie Mitchell przeprowadziła wywiad z Noam Darem oraz jego drużyną. Mistrz Heritage Cup stwierdził, że nie przejmuje się niczym, ponieważ ma kontrolę nad tym, co dzieje się w NXT.

NXT Tag Team Titles Match: The Creed Brothers vs. Gallus

Zwycięzcy: Gallus

Czas na finał turnieju o NXT Women’s Title.

NXT Women’s Title Tournament Finals: Lyra Valkyria vs. Tiffany Stratton

Zwyciężczyni: Tiffany Stratton

Po walce Tiffany celebrowała swoje wielkie zwycięstwo, a przed nami main event z udziałem Carmelo Hayesa oraz Brona Breakkera.

NXT Title Match: Bron Breakker vs. Carmelo Hayes

Tuż przed rozpoczęciem starcia Carmelo Hayes został wprowadzony do ringu przez rapującego Tricka Williamsa.

Zwycięzca: Carmelo Hayes

Po walce Carmelo Hayes świętował swoje zwycięstwo razem z fanami, a także Trickiem Williamsem. Vic Joseph poinformował wszystkich, że nastała nowa era, Era Carmelo Hayesa, a NXT Battleground dobiegło końca.