WWE NXT 7/10/20 – Raport

Tomaso Ciampa vs. Kushida

 

Ciampa zrywa wiązanie i obaj zaczynają się policzkować. Po wymianie dźwigni i przypięć Kushida wychodzi z hip toss’em na cartwheel dropkick, wychodzi z kopnięciem w ramię i single arm bulldog’iem. Tomaso zatrzymuje cartwheel dropkick basement dropkick’iem w głowę przejmując kontrolę.

Kushida odpowiada ciosami w narożniku lecz zostaje zatrzymany silnym irish whip’em w narożnik a Ciampa kontynuuje kontrolę nad głową rywala. Kushida próbuje skontrować neckbreaker na Hoverboard Lock, Tomaso chce wykonać Willow’s Bell, Kushida wyrywa się trafiając cartwheel kick’iem. 

Po przerwie Ciampa zasypuje Kushidę chop’ami w narożniku. Kushida unika air raid crush’u z narożnika i wychodzi z arm breaker’em na brzegu ringu w narożnik dorzucając penalty kick w ramię i enzugiri. Tomaso idzie po Fairy Tale Ending lecz Kushida obniża pozycję uwalniając ramię i wykonując stomp na dłoni Ciampy oraz flatliner w narożnik na snap german suplex.

Tomaso unika cross armbreakera single arm powerbomb’em, następnie po wymianie ciosów trafia fishermen suplex. Ciampa wyrywa się z backslide pin’u kopnięciami w głowę, Kushida powala go prawym prostym.

Kushida przechodzi z sufboard streach’u na Hoverboard Lock, gdy Ciampa podnosi pozycję na narożniku pojawia się Velveteen Dream który trafia Ciampę zamiast Kushidy dbl axe handle. Dream zostaje powalony back drop’em i tope con hilo, przelatuje przez barierki otrzymując prawy prosty po czym ucieka na zaplecze

 

Zwycięzca przez DQ – Tomaso Ciampa.

 

 

 

 

W ringu pojawia się powracająca Ember Moon. Żartuje że jest zszokowana że pozwolili jej mówić po tak długiej nieobecności. Była w izolacji przez 14 długich miesięcy ale wróciła i widzi że wiele się zmieniło. Przebyła długą drogę motorem zanim tu trafiła i przejrzała kim na prawdę jest znajdując „prawo Ember” jak banalnie by to nie brzmiało. Kontynuuje że nie da sobie wejść na głowę i nikt nie będzie jej mówić co ma robić jednak jedna rzecz pozostaje i niej niezmienna, „mama chce trochę złota”.

Do ringu zmierza NXT Women;s Champion Io Shira a zaraz po niej Rhea Ripley mówiąc że podoba jej się nowa postawa Ember lecz chwilę po tym zostaje zaatakowane przez Dakotę Kai i Raquel Gonzalez. Moon i Ripley zaczynają szarpać się z Kai i Gonzalez, sędziowie rozdzielają zawodniczki po czym Regal zapowiada tag team match między nimi.

 

 

 

 

 

 

 

Reporter pyta Drake’a Mavericka o relacje z killianem Dainem. Drake mówi że są świetne i robią to co prawdziwe drużyny czyli przygotowują strategię, pokazuje telefon mówiąc że wysyłał mu wiadomości i przedstawił mu kilka pomysłów odnośnie ich pracy w ringu i prezentacji….

Za plecami Drake’a pojawia się Killian i pyta go co robi, powtarza że nie są tag team’em ani przyjaciółmi. Drake pyta go o numer telefonu a Dain mówi że jest powód dla którego go nie ma.

Maverick mówi że gdyby czytał jego wiadomości wiedziałby że mają walkę przeciw Ever-Rise. Podirytowany Dain odchodzi a Maverick mówi żeby poczekał aż usłyszy ich muzykę wejściową.

 

 

 

 

McKenzie Mitchell pyta Io Shirai w korytarzu czemu nie pomogła Ripley gdy zrobiła to Ember. Io mówi że jej jedynym problemem jest zachowanie tytułu nie Ripley czy Ember Moon.

 

 

 

 

Pokazano zdjęcia z TakeOver pokazujące Ridge’a Hollanda niosącego nieprzytomnego Adama Cole’a którego przerzuca przez barierkę po obronie tyułu NXT przez Finna Balora przeciw Kyle’owi O’Reilly’emu.

 

Przedstawiono Udisputed Erę gdzie Cole trzyma się za żebra i mówi że jak już wspomniał gdy ktoś zadrze z członkiem UE będzie musiał za to zapłacić. Najwidoczniej Ridge Holland nie zrozumiał tej wiadomości. Kyle jest zawiedziony porażką z Balorem lecz reszta pociesza go że miał walkę życia i nie ma się czego wstydzić. O’Reilly mówi że muszą zająć się Hollandem. Cole mówi że nie wie czemu Holland to zrobił i nie obchodzi go to ponieważ złamał mu żebra i teraz jest martwy.

 

 

 

 

 

Ever Rise Matt Martel and Chase Parker vs. Drake Maverick i Killian Dain

Maverick i Dain wychodzą do ringu do wesołej skocznej muzyki po czym Dain krzyczy żeby ją przerwać, Drake chce wejęść do ringu więc Killian klepie go w dłoń z całej siły. Chase przejmuje kontrolę nad Maverickiem i zmienia się z Martel’em. Drake zatrzymuje go kopnięciem przy linach i calf kick’iem. Maverick pokazuje kciuk w górę Dainowi a on mówi mu żeby przypiął Martela.

Maverick próbuje zmienić się z Dainem lecz zostaje powalony northern lariat’em. Martel uderza Daina po czym zmienia się z Parkerem wykonując dbl stun gun w narożnik na Drake’u po czym Killian przerywa pin, chwyta Martela za gardło popychając w Parkera i łapie Drake’a za włosy ciągnąc go do swojego narożnika i zmieniając się.

Dain powala rywali serią clothesline’ów, wykonuje cross body na Martelu oraz fireman’s carry slam na senton po czym szykuje się pod Vader Bomb lecz Drake sam się zmienia. Dain zaczyna się z nim kłócić i Parker popycha Drake’a w Daina wykonując roll up lecz otrzymuje bicycle kick od Killiana. Dain wykonuje Maverickiem powerbomb w Parkera który zostaje przypięty.

 

Zwycięzcy przez przypięcie – Drake Maverick i Killian Dain.

Po walce podekscytowany Drake zaczyna biegać wokół Daina i tańczyć na środku ringu po czym Dain nokautuje go, zarzuca na plecy i wynosi na zaplecze.

 

 

 

Pokazano promo wideo Toni Storm. Mówi że pojechała do Cancun w Meksyku by mieć trochę czasu dla siebie i teraz skupia się na przygotowaniach do powrotu do ringu. Wspomina jak zdobyła tytuł NXT U.K. kobiet i pokonała Io Shirai na Evolution ppv. Zniknęła na dłuższy okres celowo ponieważ zaczęła kalkulować, potrzebowała nowego startu, nowych celów i przeciwników. Musi zmienić scenerię. Ta Toni Storm jest niczym co wszyscy widzieli do tej pory.

 

 

 

Candice LeRae i Johnny Gargano idą na spacer z psem mówiąc że niedziela była do bani, Candice mówi że miała zwycięstwo w kieszeni i Johnny może ją nazwać szaloną ale sądzi że powinni mieć rewanże. Gargano mówi że przeznaczenia nie da się  uniknąć po prostu muszą zrobić krok w tył i przemyśleć pewne sprawy. Przed wejściem do mieszkania znaleźli nowy telewizor z liścikiem od Indi Hartwhell.

 

 

 

 

 

Austin Theory pokonał Leona Ruffa wykonując ATL (TKO) w momencie gdy Ruff próbował wykonać springboard wristlock takedown lecz potknął się na linie. 

 

Po walce Theory mówi że tak walczy jeśli ma wcześniej właściwą rozgrzewkę. Przyznaje że tydzień temu Cole go pokonał. Mógłby mu teraz powiedzieć skoro jest już z kumplami  czemu jest przyszłością NXT ale Cole nie może się pojawić bo ktoś połamał mu żebra. Jest przyszłością i nikt nie może nic z tym zrobić. Do ringu zmierza Dexter Lumis, Austin mówi że jeśli tego chce może z nim walczyć i sędzia rozpoczyna walkę.

 

Dexter Lumis pokonał Austina Theroy’ego przechwytując kopnięcie na short-arm sitout ura-nage na Kata Gatame.

 

Po walce Cameron Grimes wykonał Cave-In na Lumisie mówiąc „jak zadaje ci pytanie to odpowiadaj dziwaku”.

 

 

 

McKenzie Mitchell  pyta Raquel Gonzalez i Dakotę Kai czemu zaatakowały Ripley. Kai mówi że to Ripley wmieszała się w ich interesy a Gonzalez że załatwi ja raz na zawsze. Dakota dodaje że jeśli chodzi o Ember Moon pojawiającej się jakby to miejsce należało do niej i domagającej się walki o tytuł powinna wiedzieć że kolejka zaczyna się za Kai i zamierza im pokazać dlaczego.

 

 

 

 

Cameron Grimes zostaje zapytany o atak na Lumisie. Mówi że jeśli kogoś o coś pyta to odpowiada a nie gapi się na niego jak jakiś dziwak. Lumis ? Holland ? Wszyscy powinni się dowiedzieć że nie zadziera się z Grimesem.

 

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Balora i O’Reilly’ego mówiących o swojej walce na TakeOver. Lekarz mówi że obaj nie pojawią się w ringu przez jakiś czas.

 

 

 

North American Champion Damian Priest rozmawia z McKenzie o zwycięstwie na TakeOver. Mitchell mówi że na pewno ma poza tym informacje o swoim after party więc może zacząć od tego. Priest mówi że zna go za dobrze, impreza była świetna, mieli dobre drinki, ludzi i muzykę. Idąc do TakeOver mówił że jego imię będzie żyć wiecznie i to nie są tylko frazesy czy puste słowa, spalił imię Gargano w kolejce po te mistrzostwo więc pyta McKenzie kto jej zdaniem jest następny.

Mitchell mówi że wielu chciałoby zawalczyć o tytuł, Priest mówi że wielu możę mieć szansę ale jeśli chcą mu go odebrać czeka ich Reckoning (rozliczenie).

 

 

 

 

 

Ridge Holland pokonał Danny’ego Burcha wykonując Northern Grit (Northern Lights Bomb).

 

Po walce Holland trącił Burcha nogą i zaczął odchodzić, Burch zaatakował go po czym otrzymał serię headbut’ów. Do ringu wbiegł Oney Lorcan powalając Hoollanda uppercut’em za ring. Ridge wbiegł z powrotem do ringu powalając Lorcana shoulder tacykle i zasypując go ciosami po czym sędziowie odciągnęli go za ring. Lorcan wykonał tope con hilo po czym Ridge wbił go w brzeg ringu i powalił go lariatem. Oney wstał i wykonał cross body na Hollandzie po czym wrócił do ringu by sprawdzić stan Burcha.

 

 

 

 

Pokazano Gargano pokazującego Candice jak Indi Hartwell ratuje Candice kilkukrotnie w battle royal o pretendentkę do tytułu które wygrała po czym oboje stwierdzają że zaczynają ją lubić.

 

 

 

Przedstawiono kolejną lekcję “Thatch as Thatch Can”. Thatcher mówi że to życiowa lekcja, jak już wiedzą „życie sprowadza cię na ziemię i każe ci się poddać”. Niesie to za sobą wiele wzlotów i upadków, gdy myślisz że już masz przewagę odwraca się od ciebie. Zatem gdy nadarza się okazja musisz uderzyć pierwszy.

Thatcher chwyta wystraszonego studenta i zapina na nim Fujiwara Armbar i arm-trap crossface mówiąc że gdy nadarza się szansa nie można jej wypuścić z rąk oraz że mężczyzna nie definiuje się przez porażki ale przez ból jaki może zadać. Życie sprowadza go ma ziemię i każe mu się poddać ale on nie pozwala na to by to mu się przydarzyło.

 

 

 

Shotzi Blackheart pokonała Xię Li wykonując Diving Senton Z Narożnika. 

 

 

 

Pokazano jak Ridge Holland został wyniesiony na nosze po otrzymaniu cross body od Lorcana.

 

 

Rhea Ripley i Ember Moon pokonały Dakotę Kai i Raquel Gonzalez po tym jak Moon wykonała Eclipse (Corkscrew Stunner Z Narożnika).