WWE NXT 26/2/20 – Raport

Dominic Dijakovic vs. Cameron Grimes

 

Headlock i shoulder tacykle od Dijakovica, Lee kontruje waistlock wychodząc z dropkick’iem, dorzuca short-arm knee i serię kopnięć po czym dusi Dominica przy linach. Cameron odbija się od lin otrzymując discus big boot, po serii łokci i forearm’ów w narożniku dorzuca pendulum backbreaker na splash z drugiej liny.

Grimes kontruje time to fly (toss suplex) forearm’ami w plecy i frankensteiner’em, Dominic przechwytuje cross body na body toss za ring, rusza za nim otrzymując baseball slide w nogę na brzegu ringu i penalty kick. Heat na Dijakovicu, Dominic rusza na Grimesa trafiając ramieniem w narożnik, Cameron wychodzi z lariat’em po corner flip’ie pracując nad ramieniem Dominica.

Dijakovic wychodzi z serią forearm’ów na thrust kick, kolano, back elbow i time to fly, Grimes trafia high kick’iem w głowę po facebrekerze Dominica, Dijakovic odpowiada superkick’iem i diving lariat’em. Cameron unika łokcia wychodząc z leaping forearm’em i superkick’iem, low kick’iem i bridging german suplex’em.

Dijakovic unika kolejnego baseball slide’a leap frog’iem na brzegu ringu wykonując asai moonsalut na zewnątrz potykając się na nogę. Gdy sędzia podbiega do Grimes’a trzymającego się za ramię Damian Priest podcina nogę Dominica na brzegu ringu. Sędzia wylicza Dijakovica do 9-ciu po czym Grimes wykonuje Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp) wygrywając starcie.  

 

Zwycięzca przez przypięcie – Cameron Grimes

 

William Regal udziela wywiadu, w związku z tym że oficjalnie Rhea Ripley zawalczy z Charlotte Flair na WM o NXT Women’s Championship, ogłasza od przyszłego tyg. serię walk której zwyciężczynie zmierzą się na TakeOver:Tiampa o miano pretendentki do tytułu kobiet i będzie to ladder match.

 

 

Pokazano ujęcie gdzie w trakcie przerwy trenerzy i sędziowie pomogli kulejącemu Dijakovic’iowi udać się na zaplecze.

 

 

Finn Balor udaje się do ringu, mówi że nie jest gościem od ruchów, internetu czy polityki na zapleczu ale gdy gong zabije jest czołowym gościem budującym brandy. Japonia – zrobił to, Meksyk – zrobił to, Interkontynental Championship – zrobił to, Universal Championship – zrobił to, XNT Championship – zrobił to.

Sezon Wrestlemanii się zbliża i każdy chcę sięgnąć jego szczytu, Balor mówi że był na swoim szczycie od 20 lat. Pytaniem jest, co będzie kolejnym ruchem “Księcia”, kto zostanie “roztarty przez Balora”, Riddle, Gargano, nawet Dragunov mają to za sobą,

Na rampie pojawiają się Marcel Barthel i Fabian Aichner, Bathle mówi że Balor jest niedoinformowany, jest coś czego nie zrobił, powierzchnia NXT należy do “Generała Ringu”, NXT U.K. Championa – Waltera, chcieli by wysłać Finn owi jego pozdrowienia,

Balor nie czekając wykonuje wrecking ball dropkick na Marcelu i leg sweep na dbl foot stomp dla Aichnera, przerzuca biegnącego Barthela przez schody, dorzuca sling blade dla Aichnera, Marcel zatrzymuje Balora uppercut’em, obaj zasypują go stomp’ami po czym Aichner rusza z knee lift’em dla Finna przy schodach.

 

 

Pokazano promo wideo Austina Theory, mówi że ma w sobie furię której jeszcze nie ujawnił, zamierza udowodnić że potrafi wytrzymać cały dzień gdy Tomaso Ciampa nie przetrwa do wieczora,

 

 

Jon Quasto podbiega do Bianci Belair zmierzającej do Full Sail, pyta o to co sądzi o starciu z Charlotte Flair, Bianca mówi że Charlotte zaatakowała ją na TakeOver by sprowokować ją do rzucenia jej wyzwania, jeśli chcę Bianci w szczytowej formie to ją dostanie,

 

Xia Li vs. Mia Yim

 

Mia rozpoczyna uściskiem dłoni którego nie puszcza , Li sygnalizuje serię spin kick’ów zapędzając Mię do narożnika, gdy sędzia odciąga Li, Yim trafia ją dropkick’iem, dorzuca chop block i niski dropkick. Mia wychodzi z running big boot’em w narożniku, Xia unika cannonball’a, wychodzi z clothesline’em, thrust kick’iem, big boot’em i leaping forearm’em w narożniku.

Yim unika dropkick’a trafiając soul food (inverted stomp facebreaker) gdy na rampie pojawia się Dakota Kai i Raquel Gonzalez, Kai pyta czy pamięta jak ukradła jej występ na War Games i odebrała go z powrotem , mówi że wygląda że wciąż jest o to wkurzona, Li wykorzystuje nieuwagę Yim przypinając ją school girl pinem.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Xia Li

Po walce Gonzalez rusza na Yim z forearm’ami w plecy i big boot’em, Li trafia ją forearm’em w plecy, Raquel odwraca się powalając ją clothesline’em, Mia zapina na niej sleeper, Gonzalez zrzuca ją snapmare’em, po kkolanach i forearm’ach wychodzi z single-arm powerbomb’em

 

 

Velveteen Dream pozuje do lustra mówiąc że życie nie jest aż tak złe jak myślisz Roderick’u Strong, odnalazł się po kontuzji pleców, Strong zrobił to Dream’owi, on i Undisputed Era, pamięta również jak pokonał go tydzień temu ale to nie wszystko po tym co mu zrobił, chce wszystkiego.

Dream chce w przyszłym tygodniu by Roderick Strong doświadczył stalowej klatki.

 

Austin Theory vs. Tomaso Ciampa

 

Rozpoczynają wiązaniem i headlock’iem od Ciampy, shoulder tacykle i seria ciosów od Theory’ego, Tomaso zatrzymuje go kopnięciem i łokicem na headlock takeover, school boy od Austina, Ciampa unika dropkick’a, Theory unika Willow’s bell (hangman DDT między linami), Tomaso chce wbić Austina w barierkę lecz on zatrzymuje go łokicem, wbija go w brzeg ringu i wrzuca do środka.

Dropkick,chop i corner clothesline od Austina, Ciampa zatrzymuje go na brzegu ringu z hangman neckbreaker’em w górną linę, wbija go w słupek narożnika bijąc brawo i klepiąc się po plecach.

Po przerwie Theory zatrzymuje kopnięcie leg sweep’em i moonsalut’em w plecy przechodząc w float-over chinlock, Tomaso podnosi pozycję wychodząc z serią clothesline’ów, german suplex’em na knee lift w tył głowy przy linach, próba Fairy Tale Ending’u (Butterfly Sitout Facebuster), waistlock od Austina na łokieć od Ciampy, Austin wychodzi z rolling shotgun dropkick’iem zatrzymanym Busaiko knee od Tomaso, 1…2…i…kick out,

Theory unika air raid crush’u z narożnika a Tomaso powerbomb’u, po wymianie ciosów Austin trafia rolling blockbuster’em, buckle bomb’em i cross-legged fisherman buster’em na kolano, 1…2…i…kick out. Austin mówi Ciampie że jest przyszłością i wie o tym, Tomaso po chop’ie, big boot’cie i knee lift’cie, próba Fairy Tale Ending’u, superkick w tył głowy i pumphandle flatliner Theory’ego, 1…2…i…kick out.

Austin kontruje big boot na forearm za ringiem, wbija Ciampę natorycznie w barierki tak jak on jego tydzień temu, wrzuca go do ringu trafiając w kopnięcie na brzegu ringu, Willow’s bell i Fairy Tale Ending który kończy walkę.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Tomaso Ciampa

Po walce Gargano atakuje Ciampę zasypując go ciosami i stomp’ami w narożniku, trafia na big boot od Ciampy i ciosy w narożniku, Theory wstaje chwytając Tomaso za ramie i otrzymując forearm, Johnny wykonuje superkick Ciampie, mówi zeby spojrzał mu w oczy i dorzuca kolejny, Gargano siada obok Ciampy przy brzegu ringi i zaczyna klaskać.

 

Pokazano Undisputed Erę, Roderick mówi że zgadza się z Dream’em odnośnie steel cage match’u między nimi, gdy te drzwi się zamkną zamierza go złamać i zakończyć na dobre. Fish mówi że “Dune” ma głupie imię, Riddle głupią twarz i nie wie którego nienawidzi bardziej. Na TakeOver:Portland mieli farta i to nie zdarzy się ponownie, Kyle mówi że on i fish znają się 8 lat, są jak rekiny pływające po morzu gdy oni pływają pod prysznicem.

Cole mówi że gdy Strong skończy z Dream’em zamierza odzyskać North American Championship, Kyle i Bobby tytuły NXT Tag Team i proroctwo Undisputed Ery będzie kontynuowane, są najbardziej dominującą stajnią w WWE, nikt ich nie zatrzyma i to jest niekwestionowane.

 

Bronson Reed vs. Killian Dain

 

Po wymianie ciosów Reed wychodzi z suicide dive’em, Dain zatrzymuje go kolanem i guilotine leg drop’em między linami, heat na Reed’dzie, Bronson wychodzi z manhatan drop’em, double down po cross body od obu zawodników. Po wymianie ciosów Reed wychodzi z body slam’em, saito suplex’em i hip attackiem w narożniku.

Dain kontruje Bronsona na samoan drop, Reed wystawia kolana przy Vader Bomb’ie (Corner Slingshot Splash), dorzuca diving DDT z drugiej liny i deth valley driver, Killian zatrzymuje próbę Splash’u z Narożnika, superplex’em, dorzuca 3 running senton’y na plecy i korpus oraz Vader Bomb, 1…2…3

 

Zwycięzca przez przypięcie – Killian Dain

 

 

Pokazano promo wideo Broserweight’ów

 

 

Do ringu zmierzają Grizzled Young Veterans, Gibson mówi że Amerykańscy “Zapomnieni Synowie” jak typowi Jankesi wtrącają swój nos tam gdzie nie powinni, broniąc zepsute bachory publiczności NXT i U.S.A., Forgotten son uosabiają ten kraj, wiejscy pracownicy fizyczni i ignoranci, z kolei oni podbili Europę i nigdy nie przestaną….

Forgotten Sons wbiegają do ringu który opuszczają Drake i Gibson.

 

Grizzled Young Veterans (Zack Gibson i James Drake) vs. Forgotten Sons (Wesley Blake i Steve Cutler) [z Jaxon’em Ryker’em

Pod koniec starcia Gibson kładzie nogę Drake’a na linie po fisherman driverze od Cutler’a, Ryker rusza za nim, James wykonuje jawbreaker na Cutlerze w ringu, trafaia Rykera suicide dive’em i razem z Gibson’em posyłają go na schody,

Cutler i Blake wykonują dive’y na rywalach, szykują się pod Memory Remains (Diving Stomp/Inverted DDT), Gibson chwyta Cutlera za nogę, Drake trafia Blake’a enzugiri i wykonuje poetry in motion z pleców Zacka w Steve’a na narożniku, Blake wychodzi z dropkick’iem po manhatan drop’ie, Gibson wykonuje blind tag, Drake ratuje go przed moonsalut’em z drugiej liny i Ticket to Mayhem (Tombstone Facebuster/Dbl Knee Facebreaker) kończy walkę. 

 

Zwycięzcy przez przypięcie – Grizzled Young Veterans 

 

Tegan Nox udziela wywiadu zapytana jak przygotuje się do nadchodzącego steel cage match’u z Dakotą Kai, Tegan mówi że na War Games była gotowa na Dakotę ale nie spodziewała się Raquel, jednak za tydzień nie będzie miała wpływu na przebieg starcia, będzie mogła patrzeć jak wykorzysta całą swoją agresję w stronę Dakoty. Kai rozpoczęła to w klatce i Nox zamierza zakończyć to w klatce.

 

Za tydzień odbędzie się steel cage match pomiędzy Kai i Nox jak również pomiędzy Dream’em i Strongiem.

 

Jon Quasto podbiega do opuszczającego Full Sail z modelkami Damiana Priesta, pytając go o motywację ataku na Dijakovicu. Damian mówi że to nic osobistego pomiędzy nim a Dijakovicem, po prostu stał mua na drodze do czegoś czego chce a teraz Lee również wie dokładnie czego chce.

 

Bianca Belair vs. Charlotte Flair

 

 Pod koniec starcia Bianca wystawiła nogi prze moonsalut’cie z narożnika od Charlotte która wylądowała na nogach przechodząc w boston crab, gdy Bianca zaczęła wyrywać się z dźwigni ?Flari przeszła z jacknife pin’u do strech mufflera z którego wykonała sitout powerbomb.

Bianca uniknęła big boot’a od Flair powalając ją dropkick’iem za ring, wrzuciła ją do środka wykonując spear, po którym Charlotte trafiła spear’em na Natural Selection (Somersalut Cutter), 1…2…3

 

Zwycięzca przez przypięcie – Charlotte Flair

Po walce Flair przełożyła krzesło przez nogę Belaier i wykonała na niej stomp, zapieła Figure 8 (Bridging Figure 4 Leglock), w ringu pojawiła się Rhea Ripley chwilę po tym jak Charlotte go opuściła.