WWE NXT 25/3/20 – Raport

Ogłoszono że walki mające się odbyć na TakeOver:Tampa będą miały miejsce w NXT TV.

 

Austin Theory vs. Tyler Breeze

 

Austin po wiązaniu posyła Breeze’a na liny mówiąc że jest przyszłością NXT a Tyler przeszłością, po kolejnym wiązaniu Austin ponownie napiera na Breeze’a przy linach i robi jego pozę w narożniku. Theory kontruje boczny headlock, powala Tylera shoulder tackle na matę mówiąc że tu jest jego miejsce.

Tyler trafia dropkick’iem po leap frog’u mówiąc “tak to się robi,młodziku”, sygnalizuje supermodel kick wychodząc z leaping forearm’ami, Theory zatrzymuje go kopnięciem i rolling blockbuster’em,  heat na Tylerze, który uwalnia się z chinlocka jawbreaker’em, Austin zaciąga głowę Breeze’a o linę wychodząc z  rolling shotgun dropkick’iem.

Po przerwie Breeze trafia thrust kick’iem na niski dropkick, po dwóch leaping forearm’ach w narożniku Theory przechwytuje trzeci na argentine powerbomb i wbija go w barierki, Tyler kontruje powerbomb na rana pin i wysokie kolano, buckle bomb od Austina, Tyler zatrzymuje kolejny rolling dropkick na supermodel kick.

Enzugiri od Tylera, Theory zatrzymuje go na narożniku wykonując fisherman buster na kolano, Austin Theory bierze telefon robiąc sobie zdjęcia mówiąc że dzieci Tylera będą go oglądać, wynosi go pod The Unproven Cutter (T.K.O.)   lecz Tyler wyrywa się trafiając Beauty Shot’em (Spinning Wheel kick) kończąc starcie.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Tyler Breeze

Po walce Tyler robi sobie zdjęcie nad pokonanym Austinem.

 

 

Killian Dain vs Tehuti Myles

 

Dain wpycha rywala w narożnik, Myles unika go wychodząc z shoulder thrust’em, Dain przechwytuje cross body, Tehuti unika go lecz chwilę po tym otrzymuje bicycle kick na brzegu ringu, Killian wbija go w schody i barierki wychodząc z back supex’em w ringu, Myles unika kolejnego suplexa oraz shoulder thrust’u w narożniku, wykonuje serię kopnięć po czym Dain zatrzymuje go clothesline’em, fireman’s carry slam’em, running sentonem i Vader Bomb’em 

 

Zywcięzca przez przypięcie – Killian Dain

 

 

Cameron Grimes vs. Tony Nese

 

Grimes przechodzi z headlocka w dbl wristlock a Neese z arm dragu w armbar, la magistral pin i powrót do armbara Tony’ego, stun gun po kolanie w korpus od Camerona, Nese wyrywa się z armbara trafiając na clothesline, Tony unika powerbomba trafiając spinning thrust kick’iem.

Tony wychodzi z facebreaker’em na kolano, big boot’em na spinning wheel kick, oraz hot shot’em na dbl jump springboard moonsalut, Grimes unika Back To Belly Piledriver’a, oraz  kolejnego spinning thrust kicka, wychodząc z leaping forearm’em, superkick od Tony’ego, próba Running Knese (Wiplash Knee) zatrzymany leaping forearm’em na Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp),1…2…3

 

Zwycięzca przez przypięcie – Cameron Grimes

 

 

Pokazano starcie między Xią Li a Aliah gdzie Xia wykonała na niej Spin Kick wygrywając i w efekcie łamiąc jej nos.

Walka kwalifikacyjna do ladder match’u o NXT Women’s Championship – Aliah vs. Xia Li

 

Aiah wychodzi do ringu, Li nie wychodzi i pokazano ujęcie na zaplecze gdzie sędzia sprawdza stan Li trzymającej się za nogę, po chwili Greg Hamilton informuje że Regal zastępuje Xie,Io Shirai.

 

Walka kwalifikacyjna do ladder match’u o NXT Women’s Championship – Aliah vs. Io Shirai

 

Io rusza z running dropkick’iem, forearm’ami i handspring dbl knee smash’em w narożniku, Aliah unika butterfly backbreaker’a wychodząc z hair whip’em  i stomp’ami w narożniku, Io unika hip toss’u, palm strike’iem, dorzuca butterfly backbreaker na Moonsalut z Narożnika awansując do ladder match’u.

 

Zwyciężczyni przez przypięcie awansująca do do ladder match’u o NXT Women’s Championship – Io Shirai

 

 

Norh American Champion Keith Lee udziela wywiadu, zostaje zapytany o incydent w którym po ataku Damiana Priesta z za pleców wykonał powerbomb na pojawiającym się Dominicu Dijakovicu, uznając go za sprawcę więc należą mu się przeprosiny. Dijakovic po chwili zmierza do ringu, mówi że ma gdzieś jego przeprosiny, jedyne co go teraz obchodzi to tytuł North American, zbyt szanuje Lee by atakować go z za pleców i z przeprosinami czy bez faktem jest że go zaatakował “zabierając pożywienie jego rodzinie”.

Damian Priest pojawia się mówiąc że na szczęście żaden z nich nie jest nim, pyta Dijakovica jak jego kolano oraz Lee czy plecy nadal bolą po ciosie pałką policyjną. Jego oczy są na pasie mistrzowskim Keitha, nie dla satysfakcji po ciężkiej pracy ale dla tego że pozwoli mu osiągnąć to co chce, więcej kasy, kobiet, sławy i dziedzictwa. Każdy będzie wiedzieć że jego imię będzie żyć wiecznie lecz by to zrobić potrzebuje tego mistrzostwa.

Lee mówi że realność jest taka iż Priest chce żyć wiecznie ale to kogo zaatakował oznacza że to się nie stanie. Obaj kłócą się i szarpią o mistrzostwo ale mistrz stoi tutaj. Priest wyciąga pałkę mówiąc że może pora żeby przestał stać.

Diajkovic odpycha Lee i rusza z stompami na Priesta, Keith odpycha Dominica i rusza za Damianem za ring, po chwili Dijakovic wykonuje na nich  springboard tope con hilo.

 

 

 

Pokazano NXT Championa Adama Cole’a który mówi że jest na wakacjach, mówi że Dream na chwilę wytrącił go z równowagi ale zastanowił się czemu Adam Cole powinien się denerwować ? “Adam Cole” i “pierwszy w historii” idą z sobą w parze – pierwszy zwycięzca War Games, North American Championship a teraz jest najdłużej panującym NXT Championem w historii.

Velveteen Dream niczym nie zasłużył na walkę z nim a jego chłopcy z Undisputed Ery chcą szansy na jego “doświadczenie”. Proponuje starcie Dreama z Bobbym Fish’em żeby udowodnić że Dream jest ofermą, Dream Over dla ciebie Velveteen i to jest niekwestionowane.

 

 

 Oney Lorcan i Danny Burch vs. Shane Thorne i Brandon Vink

 

Pod koniec po serii uppercut’ów od Thorne’a Lorcan odpowiada hip attack’iem i diving lariat’em wykonując hot tag na Burch’u, Thorne zmienia się z Vinkiem, Danny rusza z serią ciosów, clothesline’em i jumping cutter’em oraz corner clothesline’em na gamengiri i missile dropkick, Burch zapina Arm-Trap Crossface na Vinku a Lorcan na interweniującym Thornie Half Boston Crab po czym obaj odklepują.

 

Zwycięzcy przez poddanie – Danny Burch i Oney Lorcan

 

 

 

Walka kwalifikacyjna do ladder match’u o NXT Women’s Championship – Candice LeRae vs. Kayden Carter

 

Pod koniec starcia Carter kontruje GargaNo Escape (Over The Shoulder Crossface) na school girl, drop toe hold na step up senton od Candice, Kayden unika Lionsalut’a, Le Rae unika high kick’a w głowę na school girl przechodząc do GargaNoEscape poddając Carter.

 

Zwyciężczyni przez przypięcie awansująca do do ladder match’u o NXT Women’s Championship – Candice LeRae

 

 

 

NXT Tag Team Champion Matt Riddle vs. Roderick Strong

 

Pod koniec starcia Roderick wykonuje olimpic slam na Riddle’u, Matt unika wysokiego kolana, Strong powerbomb’a po czym trafia wysokim kolanem, Roderick rusza z serią running forearm’ów na Riddle’u przy linach, Riddle przechwytuje go na BroDerek (Crandle Tombstone Slam)  i przypina.

 

Zwycięzca przez przypięcie – NXT Tag Team Champion Matt Riddle

 

Po walce dwóch niezidentyfikowanych długowłosych dużych gości atakuje Riddle’a zasypując go stompami, Matt podnosi się wychodząc z shoot kick’ami, lecz zostaje zatrzymany body avalanche w narożniku na big boot oraz pendulum backbreaker’em na guilotine leg drop’em z drugiej liny.

Po chwili na rampie pojawia się i przedstawia Malcolm Bivens gdy on jest 1/2 NXT Tag Team Championów, jego partner Pete Dunne jest na drugiej połowie świata, więc uznał żę to dobry moment by przedstawić mu przyszłość dywizji Tag Team NXT.

 

 

Potwierdzono walkę Velveteen Dream’a z Bobbym Fish’em na przyszły tydzień oraz triple threat match o North American Championship pomiędzy Keith’em Lee, Dominic’iem Dijakovicem oraz Damianem Priestem.

Zawodniczki którym nie udało się zakwalifikować do ladder matchu o miano pretendentki do tytułu kobiet NXT zmierzą się w gauntlet match’u walcząc o ostatnie miejsce.

 

 

 

 

W  ringu pojawia się Triple H mówiąc że w NXT nie było świetniejszej i bardziej intensywnej rywalizacji niż tocząca się w przeciągu dwóch ostatnich lat pomiędzy Gargano a Ciampą. Hunterowi przerywa pojawiający się Ciampa, mówi że minęło 5 lat, co miało być powiedziane zostało i co miało być zrobione stało się. HHH wie tak samo jak on że Gragano tu jest. niech go przyprowadzi i to skończą.

Triple H mówi że zanim się tu zjawi informuje że nie dojdzie do fizycznego kontaktu między nimi ale skoro tu jest niech się pojawi.

Gargano pyta HHH’a czy postradał zmysły idąc do ringu z nim. Ostatnim razem gdy go widział ten psychopata chciał go zabić, nie wie też czemu dostał grzywnę za zdemolowanie PC skoro to była jego wina. Ciampa zaatakował niego, rzucił w lustro ciężarkiem po czym ten tchórz skoczył przez okno drzwi od pokoju medycznego żeby przed nim uciec więc nie wejdzie do tego ringu, jest zbyt mądrzejszy od tego gościa.

Hunter pyta czy superkick dla sędziego też nie był jego winą, jedynym powodem dla którego obaj ciągle tu są jest on sam. Regal zwolniłby jednego i drugiego. Nie będzie żadnej konfrontacji między nimi więc nie prosi tylko mówi żeby wszedł do ringu.

Triple h mówi że to się ciągnie zbyt długo, rozumie ich bo był w tej sytuacji z Michaelsem ale pewnego dnia zrozumieją że mają więcej niż to co dzieje się w ringu. Jednak to musi się skończyć, nie mogą rozwalać budynku, stawiać innych w zagrożeniu, to się miało zakończyć na dużej scenie.

Johnny mówi że to się miało skończyć rok temu ale Ciampa złamał kark i to nie przez niego.

Ciampa mówi że “ważniejsze rzeczy” działy się w jego życiu przez ostatni rok więc mówi Hunterowi i Gargano że to się musi skończyć, tu nie chodzi o to gdzie to się odbędzie ale kto jest twarzą NXT, Johnny mówi że to on i po wszystkim pokarze Ciampie jakim potworem jest na prawdę.

Hunter mówi że skoro nie potrzebują publiki i dużej sceny to czego ? chcą to zrobić teraz ? Gargano mówi że nie, 2 tyg. temu został zrzucony z balkonu na stół więc potrzebuje 2 tyg.

HHH mówi że znajdzie pusty budynek z ringiem i sędziego by powiedzie kiedy to koniec. Oboje mówili że to miejsce jest za duże dla nich obu, otóż nie jest, jeśli pow wszystkim sytuacja się powtórzy, oboje znikną, nie będą się wtedy martwić kto jest twarzą NXT bo będzie kontynuowane bez nich i powiedział że poda obu lokację

Po chwili na titantronie pojawiło się wideo pokazujące zagładę, tykający zegar w którym wyłania się twarz Kevina Krossa kończąc galę.