WWE NXT 18/3/20 – Raport

Rozpoczęto od wywiadu z promem wideo pokazującym karierę Gargano i Ciamopy w NXT, Gargano mówi że poznali się w 2010-tym a Ciampa że ich tryout w NXT odbył się w 2014-tym, Johnny mówi że zawsze podróżowali i pracowali razem bez żadnego konkretnego powodu. Ciampa mówi że mieli wspólny pokój i wynajęty samochód, obaj przyznali że mają chemię w ringu i chcieli robić więcej ze sobą.

 

Później obu odmówiono kontraktów, Gargano mówi że słyszał to wcześniej wiele razy choć i tak ciężko było mu to przyjąć, Ciampa gdy usłyszał “nie”, pomyślał że albo coś zrobi ze swoją karierą albo sobie daruje. Johnny i Tomaso byli w podobnej sytuacji i obaj czuli że są w tym razem.

Następnie Gargano dostał się na turnej Cruiserweight Classic a Ciampa nie, Tomaso odezwał się do HHH’a mówiąc że mają 32 zawodników i 16 matchy w 1 Rundzie, pytając czy może po prostu wrzuci go do niej z Johnnym. Tomaso mówi że energia jaką miała ta publika stworzyła ich tego dnia. Obaj byli dumni ze starcia, Tomaso miał moment zawahania przez który przegrał ale pozwolił by to się stało i Johnny na to zasłużył. Gargano mówi że uważa się za lepszego wrestlera, Tomaso mówi że nikt się nie spodziewał że po turnieju stworzą drużynę przez tak długi okres.

 

 

Johnny wspomina match z Revival z TakeOver: Brooklyn II, ich pierwsze TakeOver, Johnny mówił na pocz. że dobrze pracowali jako drużyna i myślał że mogą zdobyć tytuły co się stało. Mimo późniejszej porażki zbliżyli się bardziej do siebie, przeprowadzili się do Orlando, Ciampa był na ślubie Gargano. Ciampa rozmyślał o tym czy on poddał by walkę o tytuły. Gargano myślał o odkupieniu na TakeOver: Toronto i że nic ich nie powstrzyma.

Pokazano jak #DIY odzyskują tytuły, Ciampa mówił że są na szczycie i żyją marzeniem. Gargano mówił o tym że mieli okazję bronić tytułów poza U.S., obaj razem rozwijali się jako drużyna jednak później wszystko poszło w innym kierunku i nic się z tym nie zrobi. Ciampa mówił że był poobijany,miał dwa ramiona do “naprawy”, naderwane stawy barkowe, ciążyło to na nim i nie pracował w pełni możliwości, Johnny uważał że Ciampa potrzebował zmiany.

Ciampa wspomniał o pojawieniu się AOP i to byli najgorsi rywale na kondycję w jakiej byli jako drużyna. Tomaso przypomniał o TakeOver: Floryda z AOP i Revival gdzie nie mogli odzyskać tytułów. Gargano mówi że tag team i mistrzostwa były czymś zrobionym niespodziewanie ale wykorzystali to jak mogli. Ciampa mówi że otrzymując nagrodę za tag team roku wiedział że Johnny był większą gwiazdą niż on w drużynie. Johnny mówił że obaj lubili współzawodniczyć i mając dwóch samców alpha w drużynie ewentualnie któryś z nich musiałby wyjść wyżej.

Wspomnieli ladder match z AOP na TakeOver:Chacago, to była noc której żadne z nich nie zapomniało,  Ciampa mówił że odwracając się od Gargano zrobił co musiał, to nie było nic osobistego tylko biznes. Johnny mówił że Ciampa wiedział że zniknie ze względu na kontuzję więc chciał by Gargano zniknął na tak długo jak on. Johnny powrócił i po serii porażek odnalazł się na nowo walcząc z Andrande o NXT Championship przegrywając. Ciampa powiedział że pozwolił mu by mieć swój moment zanim on miał własny.

https://www.facebook.com/WWENXT/videos/1048900578814693/

Johnny mówił że przegrał ponownie o tytuł z Andrande stawiając karierę na szali przez interwencję Ciampy. Tomaso mówił że od tej pory chodziło wyłącznie o niego, #DIY działało lepiej dla Gargano, ludzie krzyczeli Johnny Wrestling”, nie krzyczeli dla niego. Ciampa maił szansę być sobą “największym artystą sportowym w historii”. Gargano mówił o zmuszeniu Ciampy do walki by odzyskać karierę, wspomniano ich walkę na TqakeOver:New Orleans gdzie Gargano zmusił Ciampę do poddania. Tomaso mówi że Johnny myślał że wygrał w Nowym Orleanie ale tak nie było. Gargano wiedział że to nie jest koniec.

Ciampa mówi że na TakeOver:Chicago nie tylko był większą gwiazdą ale wygrał, po czym zdobył NXT Championship – coś czego Johnny nie mógł. Gargano mów że Ciampa wygrał tytuł przez niego i miał taką obsesje wokół naprawieniu tego błędu że w last man standing matchu, przyczynił się do własnej porażki. Tomaso mówił że po tej walce wszyscy zauważyli że nie doceniali go.

Johnny mówił że gdy zreformowali #DIY musiał przekonać Ciampe że jest jak on i myśleć 2 kroki do przodu. Ciampa mówił że zanim do czegokolwiek doszło miał operację karku. Przedstawiono skrót walki Gargano z Cole’em gdzie Johnny wygrał NXT Championship po czym Ciampa pogratulował mu zwycięstwa.

Gargano mówił że postanowił po prostu cieszyć się momentem, zobaczył w Tomaso przez moment dawnego przyjaciela którym miał złamany kark i w niczym mu nie zagrażał. Tomaso powiedział że chciał zostawić przeszłość za sobą, w trakcie jego rehabilitacji Johnny stracił tytuł w pierwszej obronie – “nie mógł stać na własnych nogach”.

Gargano nie mógł uwierzyć że po wszystkim Ciampa był powitany jak bohater i nie rozumiał dlaczego ale dał fanom czego chcieli zreformował #DIY, Ciampa mówi ze nagle stał się twarzą NXT i chciał odzyskać swój tytuł. Przed walką z Cole’em na TakeOver powiedział że “będzie musiał go zabić żeby go pokonać”. Pokazano jak Gargano uderza Ciampę pasem przyczyniając się do jego porażki.

Ciampa mówił że gdy myślał że nic go nie powstrzyma, twarz Gargano pojawiła się ponownie, Johnnny mówił że chciał powroty jego przyjaciela ale patrząc mu w oczy zobaczył tego samego Ciampę co 3 lata temu w Chacago. Tomaso mówił że tym się różni od Gargano, gdy Johnny miał pierwszą walkę o NXT Championship na TakeOver – pozwolił mu mieć swój moment, gdy on go miał – nie dał mu nawet szansy.

Johny mówi że Ciampa jest wężem, kłamcą i nie można mu ufać, fani są zbyt głupi by to dostrzec, on nie. Tomaso mówi że konflikt sięga ponad NXT Championship, to dwóch gości chcących być twarzą brandu, to co stało się między nimi w PC to tylko biznes. Johnny mówi ze ten psychopata atakuje go zanim zdążył wytłumaczyć ludziom prawdę, Tomaso mówi że każda historia związana z nimi zaczęła się w PC, ludzie krzyczeli “walczcie wiecznie” i mogą dostać o co proszą.

 

 

 

 

Pokazano podobny materiał z historią  Balora, mówi że w 2014 NXT zrobiło co najlepsze zatrudniło najlepszy talent na świecie, udowodnił to pokonując topowe talenty NXT: Nakamurę, Owensa, Joe i wielu więcej, pozostając NXT Championem przez 292 dni. W trakcie draftu do Raw został wybrany w 1 rundzie. W 1 walce pokonał Cesaro, Owensa i Ruseva a także Romana Reignsa, 3 tyg. później na Summerslam, 1 ppv – pokonuje Rollinsa zostając 1 Universal Championem w historii….ale zostaje ranny. Wszyscy są załamani, mówią “biedny Finn”, zerwany staw, biceps, mięsień piersiowy – 9 mies. rehabilitacji.

Gdy powraca atmosfera się zmienia, Corbin, Mahal, Lashley, w ringu z Finnem mają walki życia. Każdy w ringu z najlepszym wrestlerem ma najlepszy match w karierze – nie ma za co. Wspomina walę z Lesnarem z Royal Rumble ’19 mając uczucie walki którego nie miał od NXT. Brock pomógł mu uświadomić sobie czego mu brakuje, uczucia które miał w ringu z Samoa Joe, Owensem  w NXT. Zrozumiał że musi wrócić do NXT by odzyskać to uczucie od którego jest uzależniony. Chce pokazać że jest najlepszy i miejscem by to pokazać jest NXT.

Balor mówi że nie może spać, wstaje o czwartej i rusza z powrotem, musi przestać wszystkich zadowalać, tylko samego siebie. Zadowalał ludzi od live eventów, sprzedaży gadżetów, mediów zapominając o sobie – robił to za długo. Ma 38 lat, robi to przez 20-cia, nie będzie robić tego jeszcze aż tak długo. Nie spędzi kolejnych 3 lat w WWE robiąc czegoś czego nie chce i w co nie wierzy. Powrót do NXT był powrotem do samego siebie, do Księcia, najlepszego wrestlera na świecie, do 2014-go.

Atak na Gargano nie był niczym osobistym, na TakeOver:Portland powrócił do ringu. Johnny był zdeterminowany by zostać twarzą NXT ale był w ringu z Balorem który “wbił chorągiew NXT w serce Gargano”,  Finn Balor z 2018-go nie żyje. Zamierza zmierzyć się z Walterem i wziąć to co chce, jest wielu w NXT uzależnionych do tego co on ale jego uzależnienie poprowadzi go na szczyt.

 

 

 

Później pokazano wideo z Ripley mówiących o początkach w Mea Young Classic i NXT U.K. gdzie została pierwszą NXT U.K. Championką, pokazano jej zwycięstwo na ostatnim Survivor Series, TakeOver:War Games oraz zdetronizowanie Shayny Baszler zdobywając NXT Women’s Championship. Wspomniano wygranie Royal Rumble match’u przez Charlotte mówiąc że walka międdzy nimi budziłaby największe zainteresowanie i Ripley sama musi sobie udowodnić że jest najlepsza wygrywając z nią.

https://www.facebook.com/WWENXT/videos/3120919887932737/

Na TakeOver:Portland pokonała Biance Belair będącą godną rywalką w drodze do WM, rozpoczynając drogę do walki z Charlotte. Ripley mówi że ich walka nie odbędzie się na dużym stadionie ale w PC- na jej terenie, w miejscu gdzie pot,krew i łzy są wylewane codziennie, mówi o różnicach między nią a Charlotte.

https://www.facebook.com/WWENXT/videos/616629189243820/

Mimo zmiany lokalizacji obiecuje że wynikiem będzie ona przypinając a Flair broniąc tytułu. Tom Philips i HHH mówią że będzie to walka godna zapamiętania niezależnie od wyniku.