Na rozpoczęciu okazano urywki walki Adama Cole’a z Keithem Lee o tytuły NXT i North American oraz grupę zawodników który mówią że zmierzają po jego tytuł.

Lee zmierza do ringu i prosi Alicie Taylor by zapowiedziała go ponownie jako podwójnego mistrza, mówi że ostatnie kilka miesięcy było dla niego ciężkie ale w tym ringu i publice jest coś niezwykłego. Nie osiągnął sukcesu zdany wyłącznie na siebie wspominając Tima Brooksa który był jego trenerem i zmarł parę tyg. temu. Był czymś więcej niż tylko trenerem i wierzył w niego gdy inni nie chcieli.

Nie osiągnął by sukcesu również bez fanów którzy dali mu wsparcie i rozpoznawalność lecz to nie wszyscy, chciałby porozmawiać ze swoim „wrogacielem” – Dominiciem Dijakovic’em. Diajkovic mówi że nikt nie jest z niego dumny tak jak on ale to jego moment.Lee mówi że ich rywalizacja testowała jego limity i popchnęła go w stronę szans które wykorzystał.

Keith dodaje że rozmawiał z Regalem i ma sugestię że jego pierwszym przeciwnikiem powinien być Dijakovic i powinni walczyć dzisiaj po czym Dominic akceptuje wyzwanie.

 

 

 

 

Damian Priest vs. Cameron Grimes

 

Pod koniec starcia Priest uniknął Cave-In (Laeaping Dbl Foot Stomp), Grimes wylądował między linami po czym otrzymał corkscrew roundhouse kick  w tył głowy i The Reckoning (Rolling Cutter) na Cameronie zawieszonym na drugiej linie.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Damian Priest.

Po walce Priest mówi że jest bardzo zainteresowany czy Lee bądź Dijakovic będzie podwójnym mistrzem.

 

 

 

Pokazano kolejną lekcję  „Thatch as Thatch Can” Timothy’ego Thatchera. Powiedział że da studentom lekcje jaką dał Lorcanowi na Great American Bash. Thatcher zapina Fujiwara Armbar i tłumaczy o chwycie wzdłuż ramienia i trzymaniu rąk wzdłuż nadgarstka gdy jego uczeń klepie w matę i krzyczy z bólu. Timothy mówi że po odklepaniu rywala dodaje trochę więcej presji żeby zostawić wrażenie na nieco dłuższy okres.

Tchather mówi że nauczył dziś że poddanie przeciwnika jest pouczające ale sprawienie by płakał i zwijał się z bólu satysfakcjonujące po czym każe wynosić się studentom.

 

 

 

Shotzi Blackheart vs. Indi Hartwell

 

W trakcie starcia przy brzegu ringu pojawił się Robert Stone odwracając uwagę sędziego gdy w tym czasie Aliah zepchnęła Blackheart z narożnika. Hartwell trafiła Shotzi big boot’em przypinając ją.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Indi Hartwell

 

 

 

McKenzie Mitchell pyta Tegan Nox o walkę z Io Shirai o tytuł kobiet NXT. Tegan mówi że przeszkody są po to by je przeskoczyć, podróżowała za dalego i robi to za długo by przegrać. To jej moment jest lepsza niż kiedykolwiek była. Chce być widziana jako mistrz obok legend jak Kane i Holly Molly i dziś jest jej noc.

 

 

 

Pokazano  Legado Del Fantasma siedzących przy stoliku. Escobar wznosi toast za pierwsze wspólne zwycięstwo na Great American Bash i koniec Drake’a Mavericka który dostał pracę tylko dla tego że płakał na Youtubie. Wilde mówi że wypiją za małego chihaua. Mendoza mówi że Breezango próbowali wyśmiać ich kulturę lucha libre. Escobar mówi że NXT nie rozumie że lucha libre to nie fiesta tylko sztuka a oni są artystami.

Santos nazywa Mendozę „technicznym zabójcą” a zobaczenie Joaquina Wilde’a oznacza twój koniec. Dywizja Cruserweightów rozpaczliwie potrzebuje lidera a Santos Escobar wyciągnął ten tytuł z pobocznego show na główne. Zamierzają zbudować włąsne imperium a czasem trzeba coś zburzyć by móc zbudować na nowo.

 

 

 

 

 

NXT i North American Championship Match – Keith Lee (c) vs. Dominic Dijakovic

 

Pod koniec starcia Dijakovic wykonuje discus big boot, gdy szykuje się pod bionic elbow z drugiej liny Lee przechwytuje go na choke slam i Big Bang Catastrophe (Fireman’s Carry Powerslam).

 

Zwycięzca przez przypięcie i ciągle NXT i North American Champion – Keith Lee.

Po walce Lee pomógł wstać Dijakovicowi który mówił mu że zasłużył na mistrzostwa. Po chwili zgasło światło. Na rampie pojawia się Scarlett i wrzuca do ringu rozsypaną klepsydrę po czym odchodzi.

 

 

Dijakovic udziela wywiadu po walce mówiąc że Lee jest obecnie na wyższym poziomie niż wcześniej. Zobaczył Scarlett na rampie i mówi że Karrion Kross jest dobry ale nie jest Keithem Lee. Po chwili Kross pojawia się za jego plecami. Kross mówi do Dominica w obcym języku po czym Dijakovic chwyta go za gardło i obaj upadają, Karrion wykonuje na nim doomsday saito, mówi „tik,tok” i odchodzi.

 

 

 

Timothy Thatcher pokonuje Denzela Dejournette half boston crab’em, po zwycięstwie zapina ponownie dźwignie, do ringu wbiega Oney Lorcan który przrywa dźwignie a Thatcher opuszcza ring.

 

 

 

Pokazano tweet Ripley która pisze że skończyła z Robertem Stone’em i skupia się teraz na mistrzostwie kobiet NXT.

 

Robert Stone ciągnie za sobą kamerzystę mówiąc żeby kręcił bo ma ubezpieczenie i podchodzi do Killiana Daina, mówi że miał ciężki tydzień i oblał go kawą przez przypadek. Po chwili Aliah podbiega do Stone’a i pokazuje mu karykaturę rysowaną przez Lumisa, gdzie widać Stone’a rozjechanego przez gokart Blackherart i stojącego obok Daina.

Killian zabiera kartkę Stone’owi, chwyta go za marynarkę i mówi że jeśli chce mu to wynagrodzić niech załatwi mu walkę z Lumisem.

 

 

 

 

NXT Women’s Championship Match – Tegan Nox vs. Io Shirai (c)

 

Pod koniec Nox wykonała vertical sitout facebuster i Molly go arround, gdy szykowała się pod Shinnest Wizzard  lecz Shirai zatrzymała ją palm strike’iem i Moonsalutem Z Narożnika broniąc tytułu.

 

Zwycięzca przez przypięcie i nadal NXT Women’s Champion – Io Shirai.

Po walce Dakota Kai zaatakowała Io kaio kick’iem (running big boot) na rampie kończąc galę.