WWE NXT 1/4/20 – Raport

Velveteen Dream vs. Bobby Fish

 

Po wymianie dżwigni Dream wychodzi z serią ciosów, clothesline’em i knee drop’em, Bobby unika suplexa przechodząc w sleeper hold, Velveteen wyrywa się otrzymują serię ciosów i low kick. Dream opuszcza ring policzkując wychylającego się z za lin Fisha, dorzuca dbl axe handle z narożnika, po serii ciosów w narożniku wychodzi z superkick’iem, Bobby opuszcza ring otrzymując kolejne dbl axe handle, gdy Velveteen rusza za nim zostaje wbity w barierkę.

Po przerwie Dream wykonuje eye rake i wyrzuca Bobby’ego z ringu, ruszając za nim Fish podcina go low kick’iem na brzegu ringu dodając dragon screw i knee drop w nogę. Heat na Dream’ie, Bobby dorzuca slingshot senton.

Po kolejnej przerwie Fish zapina ankle lock, Dream podciąga się linami, Bobby przechodzi ponownie w sleeper, próba Dream valley drivera od Velveteena, Fish wraca do sleepera, Dream zrzuca go wykonująć Dream valley drivera (cartwheeling deth valley driver), 1….2….3

 

Zwycięzca przez przypięcie – Velveteen Dream

Po walce Dream mówi że jeśli Adam Cole będzie miał chwilę, odłoży swoje gry wideo i przez sekundę otworzy swoje trzecie oko może zrozumie że czas na zabawę się skończył. Jego doświadczenie nadchodzi, niech gra mocno ale będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek – kurtuazja Dreama, Velveteen pstryka palcami i jego muzyka rozbrzmiewa.

 

 

 

Pokazano atak dwóch zawodników pod przewodnictwem Malcolma Bivensa atakujących Matta Riddle’a.

 

Malcolm Bivens z swoimi współpracownikami udziela wywiadu mówiąc że jest menadżerem biznesowym i podróżował po całym świecie szukając największego tag team’u dla NXT i zajduje się on tuż za nim. Rinku: 1.95 m. , 124 kilo – gdy cię trafi upadniesz jak worek  cegieł i Saurav: 2 m., 136 kg – niech ktoś ośmieli się stanąć z nim twarzą w twarz, błaga go i chciałby to zobaczyć. Zwą się  Indus Shera i są rodziną Bivens Enterprises.  Saurav i Rinku mówią po zdaniu w języku Hinduskim a Bivens mówi że czekają na Broserweightów.

 

 

 

Dexter Lumis vs. Jake Atlas

 

Lumis stoi nieruchomo spoglądając na Jake’a, unika ciosu wychodząc z serią ciosów i kopnięć w korpus popycha go na liny, Atlas unika palm strike’a wychodząc z  springboard arm drag’iem i enzugiri, Dexter przechwytuje go na short-arm spinning spinebuster.

Po forearm club’ach w głowę i uppercut’cie, Jake zatrzymuje go kopnięciem w narożniku i raną. Dexter posyła Atlasa na środkową linę prześlizgując się pod ring i wychodząc z slap’em.

Dexter przechodzi w neck wrench, jawbreaker od Jake’a, który unika clothesline’a handspring’iem odpowiadając neckbreaker’em.Lumis opuszcza ring otrzymując suicide dive, Atlas wrzuca go do ringu trafiając na cross chop, sitout ura-nage i Trójkąt Rękami od Dextera odklepując.

 

Zwycięzca przez poddanie – Dexter Lumis

 

 

Za tydzień zapowiedziano „Jedno Ostateczne Uderzenie” gdzie w lokacji podanej przez Triple H’a Ciampa i Gargano zmierzą się po raz ostatni.

 

 

Gauntlet Match o ostanie miejsce w ladder match’u o pretendentkę do NXT Women’s Championship – Shotzi Blackheart vs. Deonna Purazzo vs. Xia Li vs. Aliah vs. Kayden Carter vs. Dakota Kai

 

 

Shotzi Blackheart vs. Deonna Purazzo

Po serii uników Deonna wychodzi z school girl, Shotzi wychodzi z enzugiri i inverted cannonball na zawieszonej na drugiej linie Purazzo. Deona unika bulldoga trafiając bicycle kick’iem i short arm clothesline’em.

Blackheart wyrywa się z chinlocka, Deona zasypuje ją ciosami w narożniku po czym trafia na kopnięcie, Purazzo zatrzymuje Shotzi wchodzącą na narożnik po czym zostaje zepchnięta i otrzymuje Diving Senton z Narożnika.

 

Deonna Purazzo zostaje wyeliminowana

 

Shotzi Blackheart vs. Xia Li

 

Xia rusza z serią ciosów, po kilku unikach trafia Shotzi spinning heel kick’iem. Thrust kick, leaping forearm w narożniku i running dropkick od Li, Blackheart unika Corkscrew Switchblade Kick’u wychodząc z inverted mat slam’em, zapina dbl chickenwing stomp puller zmuszając Li do poddania.

 

Xia Li zostaje wyeliminowana 

 

Shotzi Blackheart vs. Aliah

Obie rozpoczynają wymianami przypięć, Blackheart próbuje przejść w octopus hold strech, Aliah unika roll-upa wychodząc z hair whip’em, heat na Blackheart. Shotzi łapię ją za włosy wychodząc z serią forehand chop’ów i kopnięć.

Aliah chwyta lin unikając german suplexa po czym Shotzi wychodzi z dbl chickenwing suplex’em, przechodzi z dbl chickenwing stomp pullera na sufboard strech stomp puller wygrywając przez poddanie

 

Aliah zostaje wyeliminowana

 

Shotzi Blackheart vs. Kayden Carter

Carter unika rany handspringiem, dorzucając dropkick, Blackheart wykonuje facebreaker i fireman’s carry facebreaker, Kayden podcina Shotzi na środkowym narożniku wychodząc z kolejnym dropkick’iem.

Po przerwie Shotzi unika Kayden w narożniku wychodząc z step up knee na DDT z drugiej liny, eliminując Carter Diving Sentonem z Narożnika

 

Kayden Carter zostaje wyeliminowana

 

 

Shotzi Blackheart vs. Dakota Kai [z Raquel Gonzalez] 

 

Kai zasypuje Shotzi forearm’ami w plecy, dorzuca axe kick, dorzuca leg sweep na bicycle kick dla Blackheart leżącej na brzegu ringu. Dakota dusi Shotzi przy linach, Gonzalez robi to samo gdy Kai odwraca uwagę sędziego, step over abdominal strech od Kai, Blackheart obraca dźwignie na przypięcie po czym otrzymuje bicycle kick. 

Dakota dusi Blackheart nogą i dorzuca kaio kick (running big boot w narożniku), Shotzi unika shoulder thrust’u w narożniku, rusza z serią clothesline’ów, enzugiri, saito suplex’em. Kai opuszcza ring, gdy Raquel sprawdza jej stan Blackheart powala obie suicide dive’em. Shotzi wrzuca Kai od ringu.

Dakota rozmawia  z sędzią gdy Gonzalez próbuje wykonać snake eyes lecz ląduje w słupku narożnika. Kai zatrzymuje wchodzącą do ringu Shotzi big boot’em  na Go To Kick (Fireman’s Carry na Kopnięcie w Głowę)  zapewniając sobie zwycięstwo 

 

Shotzi Blackheart zostaje wyeliminowana

 

Zwyciężczyni przez przypięcie kwalifikująca się do ladder match’u o pretendentkę do NXT Women’s Championship – Dakota Kai

 

 

 

 

Kushida vs. Joaquine Wilde

 

Po wymianie przypięć Kushida wykonuje monkey flip na cross armbreaker po czym Wild zmierza do lin. Joaquin kontruje wristlock na headlock wychodząc z raną i arm dragiem na armbar. Kushida podnosi pozycję wychodząc z hip toss’em na cartwheel dropkick. 

Po przerwie Wild wykonuje float-over falling inverted DDT oraz inverted exploder suplex na facebreaker, Wild rusza z serią stomp’ów, ciosów i shoulder thrust’ów w narożniku. Joaquin wychodzi z headscissors przy narożniku, Kushida odpycha go wychodząc z kopnięciem w ramię.

Kushida wychodzi z shoot kick’ami w ramię po czym Wilde zatrzymuje go jawbreaker’em, Kushida odpowiada handspring back elbow oraz hip toss’em na cross armbreaker zmuszając Wilde’a do poddania.

 

Zwycięzca przez poddanie – Kushida

Po walce Kushida uścisnął dłoń Wilde’owi

 

 

Pokazano promo wideo rywalizacji Gargano z Ciampą oraz Charlotte z Ripley

 

 

Ladder Match o pretendentkę do NXT Women’s Championship odbędzie się w NXT za tydzień.

 

 

Joaquin Wilde udziela wywiadu przed PC, mówi że miał dobrą walkę ale przegrał ponownie i dzieje się tak od czasu pojawienia się w NXT, myślał że zrobi wrażenie ale do tej pory mu to się nie udało. Po chwili SUV przejeżdża tuż obok niego i wysiada z niego dwóch ludzi w maskach luchadorów wrzucając go do środka i odjeżdżając.

 

 

Triple Therat Match o North American Championship – Damian Priest vs. Dominic Dijakovic vs.  Keith Lee (c)  

 

Pod koniec starcia Lee próbuje wykonać dbl superplex na rywalach lecz Priest i Dijakovic powalają go dbl chokelsam’em, Dominic powala Damiana mule kick’iem za ring i wykonuje corkscrew moonsalut na Keith’cie.

Damian Priest wyciąga pałkę policyjną z pod ringu, gdy wchodzi do środka Dijakovic wykonuje Feast Your Eyes (Argentine Facebuster na Kolano) Priest’owi lecz on zasłania się pałką a Dominic chwyta się za kolano. Lee wykonuje the bounce (shoulder tacykle) na Damianie wyrzucając go za ring po czym trafia Big Bang Catastrophe (Fireman’s Carry Powerslam) na Dijakovicu, 1…2…3

 

Zwycięzca przez przypięcie i nadal North American Champion – Keith Lee