WWE RAW MyWrestling

Za nami pierwsze WWE Monday Night RAW po gali WWE Backlash 2025. Zapraszam na raport z tego wydarzenia.

Raport:

  • Raw rozpoczęło się od uhonorowania, zmarłego niedawno byłego wrestlera ECW, Sabu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „INMEMORYOF OF TERRANCE BRUNK "SABU" 1964 1964-2025 2025”

  • CM Punk wzywa Paula Heymana i chce wiedzieć, dlaczego Paul go zdradził podczas WrestleManii 41. Heyman, Seth Rollins i Bron Breakker wychodzą na rampę. Seth mówi, że Punk bardzo chce być ofiarą i umrzeć jako męczennik, i że może to zorganizować. Seth i Bron atakują Punka, ale Sami Zayn i Jey Uso go ratują.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby

  • Pat McAfee powrócił na komentatorkę po jego walce z Guntherem na Backlash.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

  • Penta pokonał Chada Gable’a.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „EST 드늘 AW”

  • Dirty Dom mówi Balorowi, że zawahał się i prawie spowodował, że stracił pas Interkontynentalny na Backlash. Finn mówi, że Dom jest tak samo paranoiczny jak Rhea Ripley i Damian Priest, gdy byli mistrzami, i mówi, że wszystko ostatecznie się udało.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „10 YERROF YERRSOF R”

  • Seth Rollins & Bron Breakker vs CM Punk & Sami Zayn zostało ogłoszone na Saturday Night’s Main Event.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „SETH & BREAKKER BRON ROLLINS SATURDAY SÁTURDAUNIGHTS NIGHTS N EVENT CM PUNK SAMI ZAYN”

  • The Creed Brothers pokonali War Raiders przy pomocy New Day.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, tłum i tekst

  • Austin Theory mówi Wallerowi, że rozmawiał z Pearce’em i odwdzięczył mu się za przysługę, którą mu wyświadczył w zeszłym tygodniu. Theory mówi, że w przyszłym tygodniu Grayson będzie miał walkę z Sheamusem.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „RAM PAM RAM RAW BAN RAN RAIN RAM AW”

  • Jey Uso zwraca się do Logana Paula przed ich walką o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej podczas Saturday Night Main Event. Jey mówi, że to on wygra i obroni pas.  Gunther przerywa i mówi, że Jey osiągnął niemożliwe na WrestleManii, ale w przeciwieństwie do niego nie jest naturalnym mistrzem i to się nie utrzyma. Gunther mówi, że rozmawiał z Adamem Pearce’em i zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Jey vs Logan o WHC na RAW 9 czerwca w Phoenix w Arizonie.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

  • Bron Breakker zaatakował Jeya Uso na zapleczu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby

  • AJ Styles pokonał Finna Balora.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób

  • Adam Pearce ogłosił, że odbędzie się Triple Threat Match pomiędzy New Day, Creed Brothers, a War Raiders. Na szali będą pasy World Tag Team.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst

  • Akira Tozawa idzie do Adama Pearce’a i prosi o walkę z Rusevem. Pearce mówi, że Akira nie ma zgody medycznej na powrót, ale gdy ją otrzyma, da mu walkę. Sheamus chwali Akirę za to, że stanął w swojej obronie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „WIN N LIVE LIVE LOUISVILLE WRESTLING RESTLING ALPHA က၅ Alhe ፌ”

  • Iyo Sky & Rhea Ripley pokonały Roxanne Perez & Giulię.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst