WWE Mixed Match Challenge 18 września 2018: Raport

0

Zapraszamy do czytania raportu z pierwszego odcinka drugiego sezonu WWE Mixed Match Challenge. Show emitowane jest za pośrednictwem Facebook Watch, dzięki czemu fani wrestlingu mają darmowy dostęp do tygodniówki.

Na dzisiejszym show doczekamy się konfrontacji z udziałem WWE Championa AJ Stylesa oraz Charlotte Flair vs Jimmy Uso i Naomi, a także Braun Strowman i Ember Moon(zastępstwo za Alexę Bliss z powodu kontuzji) vs Kevin Owens i Natalya.

Przed rozpoczęciem show odbył się pre-show z udziałem Kayly Braxton oraz Vica Josepha, który również pełnił rolę komentatora show razem z Michaelem Colem i Renee Young.

1 walka: Braun Strowman and Ember Moon vs. Kevin Owens and Natalya

Na zapleczu widzimy Jindera Mahala oraz Alicie FOx komentujących konfrontację.

Zwycięzcy: Braun Strowman oraz Ember Moon

Na zapleczu Sasha Banks rozmawia z Bobbym Lashleyem odnośnie ich przyszłotygodniowej konfrontacji z Jinderem Mahalem oraz Alicią Fox. W tym czasie były WWE Champion próbuje zrobić „Shanti”, ale Fox jest zbyt zajęta oglądaniem materiału mówiąc, że to ona jest kapitanem ich drużyny.

2 walka: AJ Styles and Charlotte vs. Jimmy Uso and Naomi

Na backstage’u widzimy Carmelle oraz R’Trutha oglądających drugą walkę pierwszego odcinka Mixed Match Challenge.

Zwycięzcy: AJ Styles i Charlotte Flair

W przyszłym tygodniu czekają nas takie walki jak:

The Miz i Asuka vs R’Truth i Carmella,
Bobby Lashley i Sasha Banks vs Jinder Mahal i Alicia Fox

Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.