Większa swoboda wykonawców w WWE NXT 2.0?, Alexa Bliss reaguje na fałszywe doniesienia Dave’a Meltzera

» Dyrektor generalny & prezes WWE Vince McMahon ma wielkie plany wobec brandu WWE NXT 2.0.

Portal Fightful Select informuje, że prezes federacji wrestlingowej chce, aby produkt NXT 2.0 był bardziej wyrafinowany niż poprzednim, który był częścią trwającej modernizacji.

Według raportu tygodniówka NXT może zostać skierowana w kierunku grupy demograficznej P18-34, która obejmuje wszystko począwszy od pracy na ringu na ostrzejszym języku skończywszy. Gwiazdy NXT otrzymają nieco więcej swobody odnośnie doboru stroju, który może być bardziej wyzywający/odzwierciedlający daną postać.

Niektórzy urzędnicy USA Network zostali poinformowani na temat kolejnych zmian w NXT. Podobno są zadowoleni z rozwoju sytuacji i czekają na kolejne dodatki do programu.

» Pretendentka do WWE RAW Women’s Championship Alexa Bliss za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat raportu sporządzonego przez redaktora Wrestling Observer Newsletter, który okazał się być błędny.

Według Dave’a Meltzera na poniedziałkowym Monday Night RAW pojawiło się około 8 tysięcy widzów, z czego około 1500 wstało i opuściło arenę podczas segmentu Alexa’s Playground. Udział w nim wzięły RAW Women’s Champion Charlotte Flair oraz Alexa Bliss.

Sorry Meltzer ( lub człowieku), nie możesz tracić sił na naszym segmencie…. idź dalej. #LitterallyDidntHappen #YoureEmbarassingYourself.

Wielu fanów zgromadzonych na arenie zaprzeczyło plotce rozpuszczonej przez Meltzera. Bryan Alvarez w najnowszej odsłonie Wrestling Radio zauważył, że liczba osób, które opuściły show w trakcie segmentu była zbliżona do 700. Bliss oraz wiele osób, które były częścią poniedziałkowego RAW twierdzi zupełnie inaczej.