Walka wieczoru dodana do karty Clash of Champions 2016, Co wydarzyło się na RAW? Wyniki turnieju Chikara King of Trios, Wyniki tapingu WWE Superstars, Kim był przeciwnik Bo Dallasa na RAW? Stan rywalizacji Sheamusa z Cesaro, Skład rosteru Cruiserweight na RAW

» 25 października w Indianapolis odbędzie się gala PPV Clash of Champions, w której wystąpią wyłącznie gwiazdy Monday Night RAW. Kolejnym pojedynkiem jaki został zapowiedziany jest starcie o WWE Universal Championship, w którym to obecny mistrz Kevin Owens zmierzy się z Sethem Rollinsem. Warto dodać, że podczas gali również odbędzie się starcie o WWE Tag Team Titles, w którym obecni mistrzowie The New Day zmierzą się z Andersonem i Gallowsem oraz o Women’s Title, w którym obecna mistrzyni Charlotte zmierzy się z Sashą Banks.

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że na RAW Bayley zmierzy się z Charlottę w non-title matchu:

» Poniżej przedstawiamy wyniki wczorajszego eventu Chikara King of Trios, który odbył się w Easton:

Półfinał:
Team Sendai Girls def. Warriors Three

Półfinał:
Team JWP def. Hallowicked & Jigsaw & Icarus

Single Match:
Arik Cannon def. Mark Angelosetti

Single Match:
Lucas Calhoun def. Chuck Taylor

Single Match:
Aerostar def. Tony Nese

Finał:
Team Sendai Girls def. Team JWP

» Poniżej przedstawiamy wyniki z tapingu WWE Superstars:

1 walka: Titus O’Neil def. Jack Swagger po wykonaniu Clash of the Titus.

2 walka: Neville def. Curtis Axel po wykonaniu Red Arrow.

» Przeciwnikiem Bo Dallasa na Monday Night RAW był Kyle Roberts, czyli wrester występujący dla federacji Harley Race’s World League Wrestling.

» Sheamus po raz kolejny pokonał Cesaro i było to jego trzecie zwycięstwo z rzędu. Warto dodać, że Panowie walczą w Best of 7 series, czyli do 7 walk. Na najbliższym Live Evencie w Londynie dojdzie do ich czwartego starcia. Cesaro nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę.

» Za dwa tygodnie na Monday Night RAW zadebiutuje dywizja Cruiserweight, w której uczestniczyć będą:
Johnny Gargano, Tommaso Ciampa, Cedric Alexander, Rich Swann, Noam Dar, Brian Kendrick, TJ Perking oraz świeżo dodani Jack Gallagher, Akira Tozawa oraz Gran Metalik.