Vince McMahon życzy powodzenia Johnowi Cenie, Randy Orton z pięcioma milionami obserwatorów na Twitterze, Brak AJ Stylesa na weekendowych live eventach, Duża zmiana w Creative Teamie WWE, Głosowanie na Gwiazdę Listopada

» Przypominamy, że już dzisiaj na antenie NBC odbędzie się Saturday Night Live, którego gospodarzem będzie wielokrotny mistrz WWE – John Cena. Prezes federacji Vince McMahon życzył wczoraj na Twitterze powodzenia swojej gwieździe.

» A, skoro o Twitterze mowa, to warto zaznaczyć, że Randy Orton przekroczył liczbę 5 milionów obserwatorów na tym właśnie portalu społecznościowym. Z aktywnie walczących wrestlerów, przed nim jest tylko John Cena.

» Dave Meltzer donosi, że AJ Styles nie będzie pracował w ten weekend na live eventach WWE, jednak powinien powrócić już na wtorkowe SmackDown Live. Jest to oczywiście związane z jego małą kontuzją, którą nabawił się w ostatnim czasie.

» Jak informuje Wrestling Observer, nastąpiła wielka zmiana w Creative Teamie WWE, gdyż pożegnał się z nim człowiek nadzorujący zarówno RAW jak i SmackDown – Tom Casiello. To właśnie on był kluczową postacią, która doprowadziła do znacznego pushu wrestlerek WWE w ostatnim czasie.

» A na koniec zapraszamy do głosowania na Gwiazdę Listopada w WWE, które możecie znaleźć po prawej stronie portalu 🙂 Nominowanymi zostali Enzo Amore, Roman Reigns, Seth Rollins, The Wyatt Family, The Miz oraz Dean Ambrose.