Uwaga na Spoilery! Występ na SummerSlam zagrożony? Urodziny byłego WWE Superstar; D.Mantel i J.Swagger znowu razem?

• Była Raw Women’s Champion Bayley doznała kontuzji na czerwonej tygodniówce. Jej występ na SummerSlam stanął obecnie pod znakiem zapytania. W przyszłym tygodniu dowiemy się jak dotkliwa jest kontuzja barku. Nad testami czuwa Dr Chris Amann.

• Dziś swoje 31 urodziny obchodzi David Hart Smith. Życzymy Wszystkiego Najlepszego!

• Zdaniem Dutch Mantela zainteresowany walką w ringu GFW jest sam Jack Swagger. Przyznał to w wywiadzie dla In Ring Pop:

“I talk to Jack every couple of weeks. Since he left WWE, he has expressed some interest and we have some interest in him. He was on the road for 10 years, and I think right now he is enjoying his time off. But, I am interested in bringing him in. I think he is a great in-ring talent and performer. Even better than that, he is a great guy to be around. I think you could possibly see him in GFW soon.”

Wcześniej Dutch był jego menagerem jako Zeb Colter. Obecnie jest “głową” creative teamu i dostrzega w nim wielki talent. Prawdopodobnie zobaczymy go już wkrótce w ringu Global Force Wrestling.

SmackDown Fallout: Podczas rozmowy Lana przyznaje, że zawsze szukała Taminy jako inspiracji. Następnie mówi,iż kiedyś chce być taka jak ona tyle że piękniejsza oraz bardziej charyzmatyczna.  Lana rzuca wyzwanie Charlotte na SmackDown! Na odpowiedź ma tydzień 🙂