Uwaga na Spoilery! Sonya Deville i Mandy Rose o debiucie na RAW, WWE NXT Generation Pack do WWE 2K18, The Singh Brothers pewnie przed starciem mistrzowskim, Drew Gulak o doznanych porażkach

» Tymczasem Sonya Deville oraz Mandy Rose – nowe partnerki byłej Divas Champion Paige za pośrednictwem Twittera wypowiedziały się na temat swojego debiutu na poniedziałkowym Monday Night RAW:

» WWE 2K18 wydało kolejną paczkę z zawodnikami o nazwie NXT Generation, w której dostępne są takie postacie jak: Elias, Drew McIntyre, Ruby Riot, Lars Sullivan oraz Aleister Black. Więcej informacji znajdziecie klikając w ten LINK.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live, The Singh Brothers za pośrednictwem Twittera opublikowali wpis dotyczący starcia z udziałem Jindera Mahala oraz AJ Stylesa o WWE Championship:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE Cruiserweight Superstar Drew Gulak wypowiedział się o porażce doznanej w starciu ośmioosobowym, które miało miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW. Warto dodać, że Drew Gulak podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live zmierzył się z Akirą Tozawą w Street Fight Matchu jednak musiał uznać wyższość swojego rywala: