Uwaga na Spoilery! Wywiad z Candice LeRae po walce, Szczegóły dotyczące zakończenia najważniejszego feudu w NXT, Johnny Gargano o najbliższej walce

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Candice LeRae pokonała Kayden Carter, dzięki czemu zakwalifikowała się do Women’s Ladder Matchu, który odbędzie się 8 kwietnia i wyłoni pretendentkę do NXT Women’s Championship. Ten tytuł mistrzowski aktualnie znajduje się w posiadaniu Rhey Ripley. Tak więc Candice dzięki wygranej dołączyła do Chelsea Green, Mia Yim, Tegan Nox oraz Io Shirai. Kolejna uczestniczka tej walki zostanie wyłoniona w przyszłym tygodniu podczas Second Chance Gauntlet Matchu, w którym udział wezmą: Carter, Aliyah, Shotzi Blackheart, Deonna Purrazzo, Xia Li oraz Dakota Kai.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Jon Quasto przeprowadził wywiad z Candice odnośnie jej zwycięstwa oraz występu w Ladder Matchu:

O mój boże, jestem szczęśliwa z powodu, iż mogę tu być. Cieszę się z możliwości występu w Ladder Matchu. W środku we mnie wariuje małe dziecko. To jest najfajniejsza rzecz. Nie mogłabym wymyślić lepszego sposobu na zostanie najlepszą wrestlerką/pretendentką do tytułu mistrzowskiego, niż pokonanie pozostałych uczestniczek. Jestem tak podekscytowana. To niesamowite, prawda?

Candice została również zapytana o feud swojego męża, Johnny’ego Gargano z Tommaso Ciampą:

Przykro mi, jeżeli masz więcej pytań o mnie oraz mojej karierze, NXT Women’s Championship, to nie będzie problemu z odpowiedzeniem na nie. Ate takie pytania odnośnie Johnny’ego i Tommaso mają na mnie negatywny wpływ, więc wolę się skupić na Ladder Matchu. Jest to dla mnie o wiele ważniejsza rzecz. Przykro mi, ale nie zamierzam odpowiadać na pytania tego typu.

Na zakończenie segmentu Quasto przeprosił Candice.

» Jeżeli chodzi o walkę z udziałem Gargano i Ciampy, która odbędzie się 8 kwietnia, zostanie ona wyemitowana w sieci WWE. Fabuła polegać będzie na tym, że WWE COO Triple H wyśle SMS-a do obu mężczyzn, a oni pojawią się w pustym budynku. W środku będzie sędzia, a zwycięzca tej walki zwycięży w feudzie, jaki oglądamy pomiędzy byłymi partnerami z DIY.

Mimo, że Triple H przyznał, iż ostateczna walka Tommaso Ciampy z Johnnym Gargano zasługuje na największą możliwą scenę, to dwaj najlepsi przyjaciele, zagorzali rywale zgodzili się zrobić wszystko, aby wyrównać rachunki. Tak więc, Triple H da im, to czego chcą. 8 kwietnia podczas odcinka NXT, Triple H zaprosi wrestlerów do pustego budynku, w którym będzie znajdował się tylko sędzia. Po walce dowiemy się, kto jest prawdziwą duszą NXT. Jeśli obaj ponownie zaangażują się w tę bitwę, znikną z NXT.

» WWE NXT Superstar Johnny Gargano za pośrednictwem Twittera wypowiedział sięna temat ostatecznej konfrontacji ze swoim byłym przyjacielem oraz partnerem tag teamowym z DIY:

Miał się zakończyć w zeszłym roku, ale los tak chciał. To ma się zakończyć w tym roku, ale los ponownie wybrał inaczej. Za 2 tygodnie nie będzie żadnej wielkiej sceny, żadnego dymu oraz luster.

Jak dotąd Tommaso Ciampa nie odpowiedział na powyżej zamieszczony wpis.