Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z udziałem WWE Hall of Famerów, Wydarzenia po SmackDown, AJ Styles w WWE Backstage

»  Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown na Fox byliśmy świadkami programu “A Moment of Bliss” z udziałem Alexy Bliss oraz Nikki Cross. Panie zaprosiły do siebie członków nWo (Scotta Halla, Kevina Nasha oraz Seana Waltmana, Hulk Hogan – był nieobecny). Segment z udziałem Hall of Famerów został przerwany przez Samiego Zayna, Cesaro oraz Shinsukę Nakamurę i zakończył się w momencie ingerencji ze strony WWE Intercontinental Championa Brauna Strowmana, który zmusił heelów do wycofania się. W najbliższą niedzielę na PPV Elimination Chamber, mistrz zmierzy się w 3-on-1 Handicap Matchu z Samim Zaynem, Cesaro oraz Shinsuke Nakamurą.

»  Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE SmackDown, który odbył się w KeyBank Center w Buffalo byliśmy świadkami dark matchu, w którym były WWE Universal Champion “The Fiend” Bray Wyatt pokonał Daniela Bryana w singles matchu. Według korespondentów pojedynek ten trwał niecałe 10 minut i zakończył się po wykonaniu Sister Abigail przez Braya. Podobnie, jak w zeszłym tygodni odcinek WWE 205 Live został nagrany przed wejściem niebieskiej tygodniówki na FOX.

»  WWE on Fox za pośrednictwem Twittera ogłosiło, że gościem specjalnym wtorkowego odcinka WWE Backstage na FS1 będzie AJ Styles.