Uwaga na Spoilery! Walka wieczoru 205 Live, Wywiad z Jeffem Hardym, Komentarz wściekłego Miza, Batista w filmie

» Podczas wczorajszego odcinka tygodniówki 205 Live, Austin Aries pokonał Tony’ego Nese, Akire Tozawe, TJ Perkinsa oraz Briana Kendricka dzięki czemu na WrestleManii 33 zmierzy się z Nevillem o tytuł Cruiserweight. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo po zwycięstwie Austina:

» Ring of Honor Superstar Jeff Hardy w rozmowie dla SEScoops.com wypowiedział się na temat kontraktu z ROH:

”Podpisaliśmy krótkoterminową umowę z Ring of Honor co jest fajne, ponieważ możemy wciąż występować na scenie niezależnej. Jesteśmy na fali i każdy chce mieć nas u siebie. Sprzedajemy mnóstwo merchandise, robimy zdjęcia z fanami. Tak w skrócie jesteśmy otwarci na wszystko co sprawia nam satysfakcje. Wspaniale jest być własnym szefem i cieszę się z możliwości występów w Ring of Honor TV’.

» Po zejściu wczorajszego SmackDown z anteny na zapleczu The Miz oraz Maryse wypowiedzieli się na temat starcia z Johnem Ceną oraz Nikki Bellą, które odbędzie się podczas tegorocznej WrestleManii:

» Portal Deadline.com donosi, że były WWE Superstar Batista znalazł się w obsadzie filmu ”Plan Ucieczki 2”. W pierwszej części tego filmu wystąpiły takie gwiazdy jak: Arnold Schwarzenegger oraz sam Sylvester Stallone.