Uwaga na Spoilery! Obietnica Kevina Owensa po WrestleManii 36, Debiuty/Występy i powroty na Monday Night RAW

» Podczas pierwszego Monday Night RAW po WrestleManii 36, który odbył się w WWE Performance Center byliśmy świadkami segmentu z udziałem Kevina Owensa, który wypowiedział się na temat swojego zwycięstwa odniesionego w starciu z Sethem Rollinsem.

Przez ostatnie pięć miesięcy odkąd zaczął się konflikt z Rollinsem moja kariera była piekłem. Wiele osób mnie atakowało do tego stopnia, że zadawałem sobie pytanie, czy warto. Zeskoczyłem ze znaku podczas WrestleManii, a następnie zabrałem Rollinsa z powrotem na ring i zaatakowałem go Stunnerem, wygrałem mecz. To wszystko było tego warte. Nadszedł czas, aby przejść na większe i lepsze rzeczy, więc jest tutaj i zamierza dalej walczyć, ponieważ mamy The Kevin Owens Show.

» Podczas najnowszego odcinka Monday Night RAW byliśmy świadkami debiutu kilku gwiazd na co dzień występujących w WWE NXT. Tymi osobami byli:

Denzel Dejournette, Brendan Vink, Oney Lorcan, Danny Burch oraz Deonna Purrazzo.

Dejournette – W lipcu 2018 roku podpisał kontrakt z WWE. Od tego momentu regularnie pojawia się na live eventach WWE NXT. Dla niego był, to pierwszy występ w telewizji i debiut w głównym rosterze.

Vink – Znany jako Elliott Sexton w tym tygodniu musiał uznać wyższość Humberto Carrillo. Na RAW zadebiutował 23 marca współpracując z Shanem Thornem w konfrontacji z RAW Tag Team Champions The Street Profits. Wielki facet z Australii w WWE pojawił się na początku 2019 roku. Za sobą ma ponad 10 lat pracy na scenie niezależnej.

Lorcan oraz Burch regularnie pojawiają się na tygodniówce WWE 205 Live. Na RAW pojawili się po raz pierwszy przegrywając z Ricochetem oraz Alexanderem w Performance Center.

Deonna Purrazzo pojawia się na tygodniówce WWE NXT. W tym tygodniu jej rywalką była powracająca do WWE po długiej nieobecności, Nia Jax. Wrestlerka NXT musiała uznać wyższość byłej mistrzyni kobiet.