Uwaga na Spoilery! Koniec segmentów Firefly FunHouse?, Wielka walka zapowiedziana na Crown Jewel, Nowi mistrzowie poznani na RAW

» Wygląda na to, że oficjele WWE zdecydowali się na pozbycie się segmentów Firefly FunHouse. Podczas poniedziałkowego odcinka RAW w Denver, WWE Universal Champion Seth Rollins zaatakował Braya Wyatta, a następnie podpalił Funhouse. Po tym segmencie dowiedzieliśmy się, że 31 października podczas WWE Crown Jewel, Seth Rollins będzie bronił tytułu mistrzowskiego w starciu z Brayem Wyattem w Falls Count Anywhere Matchu. Będzie to ich walka rewanżowa z ostatniego PPV Hell in a Cell, gdzie panowie stanowili main event.

» Byli posiadacze New Japan Pro Wrestling’s IWGP Tag Team Titles & ROH Tag Team Titles, czyli The Viking Raiders zostali nowymi RAW Tag Team Champions, po tym jak udało im się pokonać ówczesnych mistrzów, czyli Dolpha Zigglera oraz Roberta Roode’a. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Erik i Ivar informują wszystkich, że w swojej dotychczasowej przygodzie z wrestlingiem są jedyną drużyną tag teamową, która posiadała pasy IWGP & ROH & NXT oraz RAW.