Uwaga na Spoilery! Kolejny sukces The B Team, Nikki Cross wkrótce na SmackDown Live, Zaktualizowana karta PPV SummerSlam

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z RAW Tag Team Champions The B Team. Panowie na RAW pokonali Matta Hardy’ego oraz Braya Wyatta, dzięki czemu po raz kolejny skutecznie obronili tytuły mistrzowskie. Wywiad zakończył się w momencie, kiedy Bo Dallas i Axel chcieli świętować swój sukces razem z Romanem Reignsem, czyli pretendentem do Universal Title.

» WWE NXT Women Nikki Cross znalazła się na scenie podczas wczorajszego ogłoszenia na RAW. W ostatnim czasie wrestlerka pracowała na live eventach z udziałem gwiazd SmackDown Live, co wskazuje na to, iż wkrótce będziemy oglądać ostatniego członka The SAniTY w głównym rosterze. Cross za pośrednictwem Twittera skomentowała wielkie historyczne wydarzenie z udziałem kobiet.

» Na RAW dowiedzieliśmy się, że Roman Reigns będzie przeciwnikiem Brocka Lesnara na SummerSlam, a Seth Rollins rywalem Dolpha Zigglera. Tak prezentuje się zaktualizowana karta powyżej wspomnianego PPV:

WWE Title Match
TBA vs. AJ Styles

WWE Universal Title Match
Roman Reigns vs. Brock Lesnar

RAW Women’s Title Match
Ronda Rousey vs. Alexa Bliss

SmackDown Women’s Title Match
TBD vs. Carmella

WWE Intercontinental Title Match
Seth Rollins vs. Dolph Ziggler

SmackDown Tag Team Title Match
Tournament Winners vs. The Bludgeon Brothers

Braun Strowman vs. Kevin Owens
Zwycięzca zgarnia walizkę MITB