Uwaga na spoilery! Finał turnieju o pas IWGP Jr. Heavyweight już znany, Gwiazdy NXT obecne wśród publiczności podczas Fighting Spirit Unleashed, Duża walka potwierdzona na galę NJPW King Of Pro Wrestling!

» Marty Scurll pokonał Willa Ospreay’a, podczas dzisiejszej gali NJPW Fighting Spirit Unleashed. Był to pojedynek półfinałowy turnieju o pas IWGP Jr. Heavyweight, który to wyłoni nowego mistrza już 8 października podczas King Of Pro Wreslting. W wielkim finale Scurll zmierzy się z KUSHIDĄ. Czteroosobowy turniej rozpoczął się w związku z tym, że Hiromu Takahashi musiał zrezygnować z tytułu po tym, jak doznał urazu szyi podczas G1 Special w San Francisco. Takahashi jak wiemy będzie nieobecny przez 9 lub nawet 12 miesięcy.

» Mistrzyni kobiet NXT Kairi Sane i Io Shirai były obecne wśród publiczności podczas minionej gali NJPW Fighting Spirit Unleashed.

» Kenny Omega będzie bronić IWGP Heavyweight Championship podczas King Of Pro Wrestling. 8 października zmierzy się on z Kotą Ibushim i Cody’m w Triple Threat Matchu. Będzie to dopiero drugi raz, gdy tytuł będzie broniony w tego typu starciu. W walce wieczoru Golden Lovers pokonali Kazuchika Okadę i Tomohiro Ishii’ego. Omega początkowo chciał zmierzyć się z Ibushim, ale w ringu pojawił się Cody, który zaproponował walkę 3 rywali. Kenny zaakceptował ten pomysł i w taki oto sposób zatwierdzono pojedynek.