Uwaga na Spoilery! Dwie walki na świątecznym NXT, Dark Matche przed odcinkiem NXT TV, Narodziny dziecka wrestlera WWE

» Podczas świątecznej edycji WWE NXT na USA Network będziemy świadkami dwóch niesamowitych pojedynków. W pierwszej walce odbędzie się tag team match z udziałem Lio Rusha & Keitha Lee oraz Damiana Priesta i WWE 205 Live Superstara Tony’ego Nese. Natomiast w drugiej walce NXT North American Champion Roderick Strong zmierzy się z???? No i tutaj nie wiadomo, gdyż będzie to Open Challenge i każdy może odpowiedzieć na wyzwanie, nawet nasz rodak Babatunde.

Jak wiadomo środowy odcinek nie zostanie wyemitowany na żywo z NXT Areny w Full Sail University, ponieważ brand ma wolne z powodu świąt.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE NXT w Full Sail University odbyły się dwa dark matche. W pierwszej walce Candice LeRae pokonała Taynarę Conti przy użyciu springboard moonsault. Natomiast w drugiej walce Bianca Belair pokonała Shotzi Blackheart po wykonaniu swojej akcji kończącej, KOD. Jest, to pierwsza taka sytuacja, w której w dark matchach wystąpiły same kobiety.

» WWE 205 Live Superstar Sunil Singh za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że jego żona Ramona urodziła syna o imieniu Surveer Singh Sihra. Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się informacja, w której możemy dowiedzieć się, iż dziecko waży ponad 3 kilogramy:

“13 grudnia 2019 roku wraz z żoną przywitaliśmy naszego syna Gurveera Singha Sihrę na tym świecie. Dziękuję Bogu za to niesamowite błogosławieństwo. Baby boy potrzebuje frędzli. #BabyBollywood”.