Uwaga na Spoilery! Arn Anderson w nowej roli AEW, Początek nowego story w AEW, Co wydarzyło się przed AEW Dynamite: Homecoming?

» Arn Anderson zadebiutował w nowej roli, jako trener Nightmare Family towarzysząc Cody’emu podczas jego walki z Darby Allinem. WWE Hall of Famer odegrał kluczową rolę w odniesieniu zwycięstwa przez byłego wrestlera WWE. W poniżej zamieszczonym materiale Arn wypowiedział się o walce:

“Myślę, że nasza współpraca, która rozpoczęła się dzisiejszego wieczoru zadziałała bardzo dobrze. Odrobiliśmy sporo pracy domowej. Darby Allin, to twardy facet i utalentowany. Myślę, że tej nocy Cody pokonał bardzo dobrego przeciwnika. Jestem dumny z naszego pierwszego zwycięstwa. Współpraca przebiegła bardzo dobrze”.

» Podczas AEW Dynamite, Alex Marvez próbował przeprowadzić wywiad z Janelą, ale został on zaatakowany przez Penelope Ford. Wszystkiemu przyglądał się Kip Sabian, którego rozbawiła ta sytuacja i wygląda na, to że jego kolejnym rywalem będzie Joey. Warto przypomnieć, że Kip Sabian niedawno zakończył storyline z Shawnem Spearsem.

» Przed rozpoczęciem AEW Dynamite: Homecoming odbyło się kilka dark matchów. W pierwszej walce, Awesome Kong pokonała Skyer Moore. W drugim starciu, AEW World Tag Team Champions SCU pokonali Jacka Evansa, Angelico oraz Kipa Sabiana. W trzeciej walce, Austin oraz Billy Gunn pokonali Shawna Spearsa i Prestona Vance’a. Gościem specjalnym w tej walce był Chuck Taylor, który wcielił się w rolę komentatora.