Ujawniono walkę wieczoru PPV ROH Final Battle 2024
Prezes federacji wrestlingowej Ring of Honor, Tony Khan podzielił się bardzo istotną wiadomością.
Podczas ROH Final Battle Media Call, Tony Khan ogłosił, że wydarzenie będzie miało „podwójny main event,” co wywołało wiele spekulacji na temat tego, kto znajdzie się w centrum uwagi. Teraz, dzięki Fightful Select, potwierdzono, że finałowym starciem wieczoru będzie walka, w której Athena będzie bronić Mistrzostwa Kobiet Ring of Honor przeciwko Billie Starkz.
Karta walk zawiera również inne wielkie konfrontacje – Chris Jericho zmierzy się z Mattem Cardoną w walce o Mistrzostwo Świata ROH. Ten nieoczekiwany pojedynek jest wynikiem miesięcy napięć między AEW a GCW, co czyni go jednym z najbardziej intrygujących momentów wieczoru.
Decyzja Tony’ego Khana, by pozwolić, aby dywizja kobiet zamknęła show, stanowi historyczny moment dla ROH. Pojedynek Athena kontra Billie Starkz to nie tylko walka o mistrzostwo – to deklaracja. Fani już spekulują, czy Starkz ma to, czego potrzeba, by zakończyć panowanie mistrzyni, a może Athena po raz kolejny udowodni, dlaczego jest filarem kobiecej dywizji w Ring of Honor.
To historyczne wydarzenie podkreśla rosnącą wagę dywizji kobiet w ROH, a wynik tej walki może znacząco wpłynąć na przyszłość całej federacji.
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl