Triple H odpowiedzialny za pojawienie się Nicka Khana w WWE

0

Gościem wczorajszego Pat McAfee Show był prezydent WWE Nick Khan.

Nick opowiedział o tym jak wyglądał jego pierwszy kontakt z Triple H’em i jak to się stało, że ostatecznie trafił do WWE.

„Paul Levesque, the King of Kings, Triple H, był osobą, która wprowadziła mnie do WWE. Kiedy byłem agentem, w swojej poprzedniej pracy, próbowałem wejść do WWE, Paul zadzwonił do mnie i to było wtedy kiedy Tim Tebow (były zawodnik NFL) został zwolniony przez New England Patriots. Paul zadzwonił i powiedział „Hej, chciałbym się przedstawić, nazywam się Paul Levesque”, wtedy powiedziałem „O tak, Triple H, wiem kim jesteś, pamiętam ciebie jako Terra Ryzing.”

„Powiedziałem „Znam WWE, byłem fanem w dzieciństwie, byłem bileterem na Wrestlemanii 9 w Caesar’s Palace.” Zapytałem co się dzieje i powiedział „co myślisz o walce Tim Tebow kontra Big Show” na najbliższej Wrestlemanii po jego przygodzie z Patriots (byłaby to Wrestlemania 30). Zaoferował jakieś warunki finansowe, zadzwoniłem do Tima. Wraz z Timem mieliśmy sekretne spotkanie, Tim Tebow, ja, Vince McMahon i Triple H w Anaheim w Kalifornii.”

„Ostatecznie to się nie stało ale ja oraz Triple H zostaliśmy w kontakcie i po jakimś czasie, to on powiedział do mnie „Hej, wydaje mi się, że Vince może chcieć się z tobą spotkać.” Pojechałem (do Dallas), siedziałem w pokoju hotelowym, Paul zadzwonił i powiedział, że Vince jest gotowy do spotkania. Poszedłem do biura Vince’a, spotkałem go, rzuciłem mu pomysły, które miałem, podaliśmy sobie dłonie jako potwierdzenie umowy i jesteśmy tutaj.”

Poniżej macie część Pat McAfee Show z udziałem Nicka Khana, w której również zostaje poruszony temat umowy WWE z Netflixem, o której informowaliśmy was w tym poście.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl