„TNA: One Night Only” Special: Wyniki

Zapraszamy do przeczytania wyników ze specjalnego wydarzenia przygotowanego przez byłe gwiazdy Total Nonstop Action, takie jak: Scott Steiner, Hernandez, Chase Stevens, Kid Kash, Suicide oraz Manik.
Na wydarzeniu powitał nas były spiker TNA David Penzer, który dołączył do Scotta D’Amore.
1 walka: Hernandez def. Chase Stevens
W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy, jak prezentowała się dywizja Knockouts w TNA:
The Knockouts Division created the original women’s revolution. #TNAonAXSTV pic.twitter.com/0aaWztVqrI
— IMPACT (@IMPACTWRESTLING) April 1, 2020
Jimmy Jacobs przeprowadził wywiad z Gail Kim odnośnie jej przemyśleń związanych z dywizją kobiet TNA:
Zdumiewające jest, to w jaki sposób dywizja kobiet wywarła wpływ na rozwój firmy, a w tym obecna Impact World Champion Tessa Blanchard.
It’s not about weight limits, it’s about NO LIMITS. #TNAonAXSTV pic.twitter.com/YcBNi2c0pI
— IMPACT (@IMPACTWRESTLING) April 1, 2020
2 walka: Suicide i Manik def. Johnny Swinger i Kid Kash
AKtualny roster Impact Wrestling wypowiedział się na temat zasad King of the Mountain Matchu:
The rules of King of the Mountain are simple, right? RIGHT?! #TNAonAXSTV pic.twitter.com/YD8J6tnAgy
— IMPACT (@IMPACTWRESTLING) April 1, 2020
Scott Steiner poinformował, że jeśli wszyscy nie zgadzają się z jego stylem życia, to mogą wylać swoje żale w mediach społecznościowych. Segment został przerwany przez Joeya Ryana, który uważa, że Scott powinien odejść już dawno temu. Między wrestlerami doszło do brawlu.
3 walka: Rhino def. Madman Fulton przez DQ
Po pojedynku na arenie pojawił się Tommy Dreamer, aby pomóc Rhino. Niespodziewane po kilku chwilach na arenie zgasły i włączyły się światła. Nagle na środku ringu z kijem do kendo stał Raven, atakując Dreamera, po czym odszedł. Do ringu przybyli członkowie oVe, którzy zaatakowali legendę hardcore’u. Na szczęście na ratunek przybył mu dawny roster TNA, oczyszczając ring.
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.