TNA Impact Wrestling 28.06.16 – Raport

Dzisiejszy Impact Wrestling sponsoruje Brother Nero. Zapraszam na raport, ponieważ Brother Nero jest zawsze pierwszy i zawsze gotowy.

Oczywiście pokazano nam skróty z poprzedniego odcinka.

W ringu jest już Mike Bennett oraz Maria. Powiedziała ona, że Billy Corgan jest świetny oraz doskonały jako lider w przeciwieństwie do Dixie, która użyła siły wobec niej. W związku z tym powinniśmy cieszyć się z show Marii. Bennett dodał, że mówiąc o show – on ma aktualnie złoty bilet do pasa TNA World Title. To jego opcja C i na Destination X zamierza wykorzystać swoją szansę. Jest najlepszym mistrzem X-Division i będzie tak samo świetny jako mistrz świata TNA. Lashley musi obawiać się jego i nigdy on nie będzie taki jak Mike. Nawet w połowie nie będzie taki jak on, ponieważ to on jest tutaj cudem. Lashley jednak nie przejmuje się nikim a w szczególności takim frajerem jak Bennett i pojawił się w ringu. Uznał on, że obudził lwa. Mike mówi bardzo źle, ale Lashley nie nazwie Bennetta cudem. Niech spojrzy na siebie i porówna z nim. Nigdy nie będzie jak Lashley. Mike uznał, że jego rywal jest wielki, ale próbuje on grać wielkiego psa. Mistrz TNA uznał, że zniszczył Kurta, Drew i zrobi to samo z Ethanem. A Bennett będzie przystawką. Miracle jednak kazał mu spojrzeć na jego pas i uznał, że Lashley jest może wielkim oraz złym gościem, ale on jest cudem i zamierza skopać jego tyłek, ponieważ nie obchodzi go Ethan czy Drew. Zamierza także zabrać jego pas. Nie zgodził się z nimi Ethan Carter III w dość śmiesznym stroju. Sprawdź samemu. EC3 powiedział, że tutaj chodzi o pas TNA World Title. On go chce, Drew czy Mike w głupiej kurtce go chce, ale to Lashley go posiada. Dzisiaj jednak zabiera pas ze sobą. Mistrz stwierdził, że EC3 może bawi ludzi, ale dzisiaj chodzi o walkę i Ethan nie jest tak twardy jak on. Bennett przypomniał, że wykorzysta swoją szansę i niech obaj skopią sobie nawzajem tyłki. Carter jednak uznał, że Mike nie zasłużył na pas, ponieważ oszukał w walce i jest po prostu kawałkiem… Cenzura. Przerwał im Billy Corgan, który powiedział, że Mike wykorzystał swoją szansę i na nią zasłużył. Mike mu podziękował a EC3 dodał, że jako biznesmen mówiący do biznesmena uważa, że Miracle nie zasługuje na pas. Corgan stwierdził, że to ma sens i dziedzictwo tego pasa musi być bronione. Może nawet dzisiaj. Niech odbędzie się Battle Royal o miano pretendenta do pasa Bennetta. Mike nie wytrzymał i zaatakował Ethana. Lashley także dorzucił swoje trzy grosze, ale pojawił się Drew Galloway, który zaatakował Lashleya. Następnie chciał wykonać Claymore, ale przypadkowo trafił w Ethana. Było to takie sobie.

Ethan kłócił się z Gallowayem na temat kopnięcia, które przez przypadek otrzymał EC3.

Walka Nr.1: Knockouts Title Match – Sienna vs Gail Kim

Allie coś tam sobie pokrzyczała do Gail, ale ona tak mnie denerwuje, że postanowiłem to olać. A tak w ogóle, to co Sienna ma na sobie? Pióra? Naprawdę to wygląda idiotycznie. Allie kazała swojej koleżance uciszyć Gail.

Sienna rzuciła się na Kanadyjkę, ale ta skontrowała cios na Head Lock oraz na Arm Drag. Mistrzyni ją złapała, ale Gail dorzuciła Crucifix Headscissors. Potem jeszcze kopnęła rywalkę oraz wykonała Clothesline a także serię ciosów, ale Sienna kontruje jeden z nich na Samoan Drop. Potem rzuca rywalkę w narożnik i częstuje ją Stompami. Następnie przechodzi do dźwigni. Gail zostaje jeszcze popchnięta w narożnik, ale udaje jej się skontrować cios i wykonać Blockbuster z narożnika. Allie próbowała zainterweniować, ale zaatakowała ją Jade. Ta jednak została zaatakowana przez Marti Bell. Allie dalej próbowała uderzyć Gail pasem, ale otrzymała tylko mocny cios co pozwoliło Siennie na mocny Shoulder Tackle. Skuteczny.

Zwyciężczyni: Sienna – 3.18 via Pinfall

Matt Hardy był prowadzony na wózku przez swoją żonę. Powiedział on, że jest złamany przez swojego brata. To nie koniec.

Drew spotkał Mike’a i powiedział, że może i Mike zdobył pas X-ów, ale on był mistrzem TNA. Bennett uznał, że jest najlepszym mistrzem i zostanie mistrzem świata TNA na Destination X. Galloway uznał, że będzie musiał walczyć z nim. Mike mu przypomniał, że już go pokonał, ale Szkot stwierdził, że tylko dzięki jego żonie wiedźmie. Bennett powiedział, że robi on sobie żarty, ale będzie mistrzem.

Pora na Fact Of Life. Eli zaczął od kilku „Yeah” i uznał, że gdy powie „Dummy” to ludzie mają powiedzieć „Yeah”. Fani tak zrobili, ale Drake uznał, że mówił to do siebie. Śmieszne. Manekiny są jednak wszędzie i ludzie powinni wrócić do swoich domów. Gdy jadł obiad z ojcem i przyjaciółmi – uznał, że puree z ziemniaków było pyszne. Powiedział ojcu, że ten posiłek jest wyborny a on tylko uznał, że to prawda. Jego ojciec powiedział mu, że ma zdobyć pas KoTM i tak się stało. A dzisiaj jego gościem jest James Storm. Eli uznał, że teraz stoi tutaj jako mistrz KoTM. James jest jednym z TNA Originals. Zrobił wiele dla TNA oraz wygrał kilka mistrzostw. Jednak nigdy nie miał okazji wystąpić z Elim. Storm obraził Drake’a i razem z fanami dorzucił do pieca, ale Drake kliknął parę razy w guzik. James stwierdził, że Eli lubi klikać w guzik, ale może za każdym razem gdy uderzy w guzik – ludzie wypiją piwo. Drake jednak wyciągnął wodę i zapytał dlaczego ludzie buczą na wodę. Potem znowu kliknął w guzik i powiedział, że stojąc w najlepszym talk show w historii telewizji… Storm jednak pił sobie piwo za każdym razem gdy Eli nacisnął guzik. On jest mistrzem a gdzie pas ma James? Kowboj uznał, że jest tu od dawna i niszczy takich ignorantów jak Eli. Jest kowbojem Jamesem Stormem. Eli obrażał dalej swojego gościa i przypomniał, że James nie ma żadnego pasa a nawet nie będzie w stanie zdobyć pasa Knockouts. James zaproponował inną grę – gdy Eli uderza w przycisk to Storm go uderza. Mistrz uznał, że James nie będzie się tak zachowywał w jego programie i nie uderzy w guzik. Nikt nie potrzebuje bójki i Kowboj powinien już sobie pójść. Storm jeszcze przestraszył Drake’a, który kazał mu się wynosić i zabrać swoje beznadziejne piwo. Potem próbował podsumować swoje show, ale James zaskoczył go Superkickiem i przeprosił za jego żałosne szczęście.

Jeff Hardy został zapytany o Matta Hardy’ego i powiedział, że dzisiaj znowu będzie musiał wyjaśnić coś ze swoim bratem.

Bram sobie siedział, ale koło niego była także Rosemary. Powiedziała ona, że Bram nie może walczyć z przeznaczeniem. Za każdym razem gdy myśli o Decay – oni będą z nim i powinien on dołączyć do ich grupy.

Matt Hardy został przyprowadzony na wózku przez swoją żonę do ringu. Matt miał problemy z wejściem do ringu i uznał, że ludzie powinni zobaczyć co zrobił mu jego brat. Jest on odpowiedzialny za sukces swojego brata. Nie znosi kreatur, które są lojalne Jeff’owi. Nienawidzi tej areny. Został złamany trzykrotnie przez Brothera Nero. On domaga się aby Jeff tutaj się pojawił i spojrzał mu w oczy. Jeff zapytał czego chce Matt. Matt chciał końca wszystkiego i obraził fanów swojego brata. Brother Nero uznał, że jego fani wspierają go w biciu takich dupków jak Matt. Broken Matt powiedział, że chce zmierzyć się ze swoim bratem i chce w końcu wygrać. Niech da mu sześć tygodni na odpoczynek i niech zmierzą się w prawdziwym armagedonie. Osoba, która wygra będzie kontrolować Hardy’s Brand oraz będzie mogła godnie nosić to nazwisko. Niech Brother Nero spojrzy mu w oczy i powie czy chce walczyć. Jeff powiedział, że zgadza się na walkę a Reby dorzuciła coś od siebie. Obraziła ona Jeffa, ale ten także ją obraził. Pozwoliło to Mattowi na atak z zaskoczenia. Złamany brat dorzucił też cios krzesłem oraz Twist Of Fate z krzesłem na głowie Jeffa. Potem powiedział on, że dostanie swoją zemstę. Ich walka jednak nie odbędzie się w tej arenie. Będzie to pojedynek w ich domu.

Walka Nr.2: DJ Z vs Andrew Everett vs Trevor Lee vs Mandrews vs Eddie Edwards vs Braxton Sutter vs Rockstar Spud

Jest to Battle Royal o miano pretendenta do pasa X-Division. Wiadomo, że zaczynamy od zamieszania i każdy walczy z każdym więc na razie odpuszczam sobie wymyślną relację. Spud atakował Braxtona i go wyśmiewał, ale został wyrzucony przez Edwardsa. Mandrews ładnie radził sobie z Trevorem i zaatakował go kopnięciem, ale załapał się na Superman Punch od Trevora i sobie poleciał. Eddie zaatakował Lee oraz Everetta Double Hurricanraną, ale obaj panowie go powalili na matę. DJ Z próbował coś zdziałać i ładnie mu szło przez spory czas. Nie udało mu się jednak wykonać jakiegoś chwytu i DJ Z wypadł z ringu. Braxton ruszył do ataku i zdominował przeciwników ciosami oraz dorzucił Powerslam dla Trevora. Eddie zajął się Everettem i walczył z nim na krawędzi ringu. Mike Bennett próbował wyrzucić Eddie’go, ale ten tego uniknął. Nie zauważył on nadciągającego Trevora i za pomocą High Knee Edwards pożegnał się z walką. Helms Dynasty bez problemu radziło sobie z Sutterem. Braxtonowi udało się przerzucić Everetta nad sobą i Trevor przez przypadek trafił na Everetta eliminując go z walki. Zaskoczony Lee także został wyrzucony i mamy zwycięzcę.

Zwycięzca: Braxton Sutter – 4.53

Po tym pojedynku Shane Helms zaatakował Braxtona a Trevor dorzucił Leaping Mushroom Stomp. Mike Bennett uznał, że ma walkę do stoczenia i ruszył do ringu na swój pojedynek o pas.

Walka Nr.3: X-Division Title Match – Mike Bennett vs Braxton Sutter

Mike długo się rozbierał co pozwoliło Sutterowi na Roll-up, ale Mike szybko odkopał i wymierzył Miracle In Progress.

Zwycięzca: Mike Bennett – 1.08 via Pinfall

Fajnie, że ma prawie 80 minut show zobaczyliśmy z 8 minut wrestlingu.

Mahabali Shera oraz Grado rozmawiali sobie o ich nowym sprzymierzeńcu. Okazało się, że został on opłacony i razem z nimi pokona drużynę Snowa.

Walka Nr.4: The Tribunal & Al Snow vs Grado, Mahabali Shera & Tyrus

Grado oraz Shera chcieli zapowiedzieć swojego kolegę, ale Tribunal na to nie czekali i zaatakowali rywali. Przerwał im jednak ten co się sprzedał czyli Tyrus. Poradził on sobie bez problemu z Daxem oraz Baraką. Następnie ruszył na Snowa, ale ten uciekał gwiżdżąc w swój gwizdek. Zaczynamy walkę. Shera wykonał Scoop Slam na Basillu i zmienił się z Grado. Panowie wykonali Double Elbow Drop. Następnie do ringu wszedł Dax, ale załapał się tylko na Bionic Elbow. Baron rzuca Grado do narożnika i udaje mu się wykonać Clothesline. Wchodzi Snow, który wykonuje kilka uderzeń oraz masę Stompów. Następnie dorzucił Suplex i zmienił się z Basillem, który dodał do siebie Arm Wrench Clothesline. Baron zrobił to samo. Kolejna zmiana. Grado jednak uniknął ataku i wchodzi Tyrus, który zdominował rywali kilkoma rzutami oraz dorzucił Corner Splash na obu członkach Tribunal. Snow próbował mu przerwać, ale załapał się na serię ciosów. Basille otrzymał jeszcze skuteczny Front Slam i mamy koniec.

Zwycięzcy: Tyrus, Grado & Shera – 3.22 via Pinfall (Coś mi się zdaje, że niedługo to Snow wykupi Tyrusa do pomocy dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć dalszą część tego ekscytującego feudu)

Walka Nr.5: TNA World Title Match – Lashley vs Drew Galloway vs Ethan Carter III

Lashley rzucił się na Drew, ale Gallowaya uratował EC3. Lashley uznał, że panowie mogą sobie walczyć i wydawało się, że Ethan oraz Drew będą się pojedynkować na miecze, ale ostatecznie ruszyli po Lashleya i go zaatakowali. Potem wymienili się spojrzeniami i EC3 wykonał Corner Splash. Drew dorzucił Corner Clothesline oraz Diving Clothesline. Carter powalił jeszcze mistrza przez STO, ale pin przerywa Drew. Lashley wstaje i wykonuje wściekłą serię ciosów na Carterze. Mistrz TNA zaoferował pakt Gallowayowi i ten pozornie chciał pomóc Lashleyowi wykonać Clothesline, ale ostatecznie Szkot powalił go ciosem na matę. Potem wymierzył Chop, ale nie trafił z kolejnym atakiem. EC3 załapał się na Arm Trap Neckbreaker oraz Lashley chciał wykonać duszenie, ale Ethan to zablokował. Udało mu się też zablokować kolejny atak, ale Lashley złapał go w locie. Galloway wrócił do ringu i wykonał German Suplex na Lashleyu trzymającym Ethana. Szkot dorzucił masę Chopów, ale mistrz powalił go Powerslamem. Drew przeskakuje po chwili nad mistrzem i udaje mu się wykonać Belly To Belly Suplex. Następnie chciał wykonać Suplex, ale wmieszał się EC3, który także złapał Lashleya i panowie wykonali Double Gourdbuster. Następnie wyrzucili go z ringu, ale Szkot nie chciał walczyć z Ethanem i ruszył za Lashleyem. EC3 wszedł na narożnik i wykonał Diving Crossbody na Lashleya. Następnie EC3 pokazał środkowy palec Gallowayowi i po powrocie do ringu wdał się w wymianę ciosów ze Szkotem. Wymianę zakończył Flapjack od Ethana. One Percenter jednak zablokowany i Drew wykonuje Future Shock DDT. Lashley jednak przerywa pin i dorzuca Spinebuster na Gallowayu. 1..2..Kick-out. Ethan w takim razie załapał się na Suplex od mistrza, ale Spear zablokowany. Ethan wykonuje High Knee oraz TK3. One Percenter znowu zablokowany i Drew wykonuje Claymore na Carterze. Lashley to wykorzystał i poczęstował Szkota oraz Ethana Spearem i wygrał walkę przypinając Cartera.

Zwycięzca: Lashley – 9.30 via Pinfall (W końcu coś dobrego. Niezły pojedynek, który zwiastuje nam przyszły feud EC3/Galloway. Szkoda, że Ethan został przypięty, gdyż przy jego przegranej przez pin po raz pierwszy z Bennettem wszyscy się jarali na arenie a dzisiaj każdemu to zwisało. Raczej to Drew powinien zostać przypięty, ale no dobra.)

To tyle na dziś. Słaby odcinek.

 

Autor: RS