TNA Impact Wrestling 17.11.16 – Raport

Witam i zapraszam na turboraport2016. Dzisiejszy kurs zawiera raport z Impact Wrestling i to wszystko oferuję w cenie 100 złotych po przecenie z 350 złotych. Dodatkowo podam kod na kolejną obniżkę: 7NAUPA8A. Oferta nie dotyczy DMLee.

Po kilku powtórkach do ringu wszedł Eddie Edwards. Powiedział on, że zdobycie pasa sprawiło, że jest on na celowniku innych. Wiedział, że będzie musiał nie raz dostać po tyłku i on nie widzi z tym problemu. Pokonał wcześniej Lashleya i Drake’a. Zaatakował go jednak James Storm i jego koledzy. On jednak nie widzi w tym nic złego i skoro chcą oni walczyć to on jest na to gotowy. Nikt nie pojawił się obok Edwardsa, ale zobaczyliśmy kolejne oświadczenie panów z Death Council Crew. Powiedzieli oni, że nic ich nie może zatrzymać. Tu nie chodzi o pasy, bo oni sprowadzają chaos. To jest ich manifest i będą kontynuować misję. Wyzwanie Eddie’go zostało zaakceptowane. Panowie nagle zniknęli i usłyszeliśmy nową muzyczkę przy której pojawiło się Death Council Crew. Do ringu szybko ruszył sam Eddie Kingston, który kontrolował sytuację. Edwards nagle odpowiedział dwoma Clothesline’ami co sprawiło, że na ratunek ruszyli James Storm i Bram. Zaatakowali oni Edwardsa i chcieli uderzyć go pasem, ale na pomoc przybył Jeff Hardy, który nie czekał na nic i od razu wykonał Twist of Fate na Kingstonie. Następnie spojrzał na Storma.

Walka Nr.1: Jessie Godderz vs Aron Rex

Nie jest to walka o pas więc specjalne zasady nie obowiązują. Tak czy siak ciekawi mnie założenie tego pojedynku.

Aron wściekle rzucił się na rywala, ale Jessie odpowiedział serią ciosów oraz rzucił rywala w narożnik. Uderzył on jego głową o kilka narożników i wykonał mocny Stomp. Rex nadział się także na Uppercut i Back Elbow. Mistrz nie mógł nic zrobić i dostał dwa ciosy. Nagle złapał się na Drop Toe Hold, ale zablokował dźwignię i zaatakował oczy rywala. Teraz to Rex dominuje i wykonuje wściekłą serię uderzeń na głowę przeciwnika. Oprócz tego dorzucił Snapmare i Knee Drop. Pora na jakiś Chinlock, ale Jessie dość szybko się uwolnił. Chciał wykonać Suplex, ale mamy kontrę na Roll-up. Aron dość szybko wstał i wykonał mocarny Clothesline. Dorzucił też serię uderzeń w plecy Godderza. Jessie blokuje następny Chinlock, ale zostaje wyrzucony z ringu. Poza ringiem, Jessie zostaje rzucony w barierki oraz otrzymuje kilka mocnych ciosów. Aron użył płachty ringowej aby oślepić przeciwnika i zasypać go uderzeniami oraz wykonać Elbow Drop. Zapiął on następnie Headscissors, ale Jessie się szybko uwolnił. Wciąż to nie było to i Aron dalej dominuje nie dając przeciwnikowi chwili natchnienia. Rex wysłał przeciwnika na liny co nadziało go na trzy Clothesline’y. Jessie także zaatakował oczy przeciwnika i dorzucił STO. Następnie wyrzucił mistrza z ringu i glowa Rexa wylądowała na krawędzi ringu oraz na schodkach. Gdy wróciliśmy do ringu, Godderz wykonał serię dziesięciu uderzeń oraz Dropkick. 1..2..Kick-out. Aron nagle zablokował Back Suplex aby zaatakować nogi rywala poprzez Chop Block. Jessie jednak blokuje Royal Arch i po kilku problemach zapina Adonis Crab po którym wygrywa walkę.

Zwycięzca: Jessie Godderz – 6.00 via Submission (Jak na obu panów nieźle. Jessie po dwóch porażkach w końcu wygrywa, ale i tak nie sądzę aby miał zdobyć pas. W sumie po ostatnim jego postępie mógłby na jakiś czas potrzymać mistrzostwo. Feud zmierza chyba ku końcowi.)

Na zapleczu Sienna zapytała Laurel co ją tak bawi. Okazało się, że Braxton Sutter wysłał jej jakąś wiadomość. Allie nie mogła w to uwierzyć. Maria szybko się pojawiła i powiedziała, że smutna Brandi nie ma nikogo. Jej koleżanki natomiast są piękne i silne i sobie bez problemu poradzą. Zapytała ona Allie czy ta zgodziła się na propozycję Brandi. Ona jednak powiedziała, że tak się nie stało i panie uznały zgodnie, że nikt nie jest lepszy od nich.

Do ringu aktualnie zmierza Gail Kim. Oczywiście obejrzeliśmy sobie cały segment Kanadyjki z zeszłego tygodnia. Aha. Coś pominąłem. Gdy zmierzała ona do ringu to była to właśnie powtórka. Okazało się, że Gail Kim musi oddać pas z powodu kontuzji. Nowa mistrzyni zostanie wyłoniona za dwa tygodnie. Jeśli Gail naprawdę jest kontuzjowana (a nic o tym nie słyszałem) to jest to dobry pomysł. Jeśli jednak tak nie jest i to po prostu storyline to gratuluję świetnego wyboru mistrzyni na Bound for Glory.

Walka Nr.2: Sienna & Laurel Van Ness vs Brandi Rhodes & Madison Rayne

Maria nie pomyliła przypadkiem miejsca w którym się znajduje? Bo wygląda jakby właśnie wyszła z domu publicznego. Nie żeby to było złe, ale jest to na pewno dziwne. Maria wyrzucila Allie z ringu a Brandi powiedziała, że znalazła sobie pomoc i jest to Madison Rayne. Co za emocje.

Rhodes postanowiła pogonić Marię i ją zaatakowała. Ostatecznie Maria uciekła a Laurel, która chciała w międzyczasie zaatakować Brandi, spoliczkowała Madison. Wkurzona Rayne zmieniła się z koleżanką. Rzuciła się ona wściekle na Van Ness a po chwili także na Siennę. Siennie udało się przejść do ofensywy i przy pomocy Laurel wykonała Two Handed Chokeslam. Rozpoczęła się nudna dominacja złych pań w narożniku. Coś chyba mnie ominęło. Nieważne. I tak ta walka nie jest interesująca. Do ringu weszła Van Ness, która po prostu wykonała trzy Snapmare’y po wylewie. Wydawało jej się, że może po tym wygrać, ale zupełnie niespodziewanie Madison odkopała. Rayne próbowała wykonać Roll-up, ale nic to nie dało i nadziała się ona na Suplex. 1..2..Kick-out. Madison zablokowała Curb Stomp i razem z rywalką wykonała Clothesline. Mamy zmiany w obu zespołach. Rhodes chciała wykonać dwa Clothesline’y i Big Boot, ale Sienna ją złapała i wysłała w narożnik. Brandi jednak udało się powalić rywalkę Clothesline’m, dorzucić Dropkick, ale tak beznadziejny, że szkoda pisać. Potem wykonała Spinning Elbow i przedziwny atak kolanem. Laurel przerywa pin, ale nadziała się ona na atak od Madison. W ringu Sienna próbuje wykonać AK47, ale Rhodes kontruje to na Flatliner i wygrywa walkę. Csonka – naucz się chwytów. To nie było Cross Rhodes. Mam nadzieję, że to przeczytasz.

Zwyciężczynie: Madison Rayne & Brandi Rhodes – 6.30 via Pinfall (Bardzo słabe. Tak aktualnie prezentuje się dywizja kobiet w TNA. Czyli miernie.)

Matt Hardy usuwał coś na komputerze. Reby zapytała go co on robi, ale Matt uznał, że może ona go nazwać szalonym, ale on usuwa wiadomości. Następnie pokłócił się z żoną o to jak można dawać dzieciom na Halloween zieloną fasolę. Matt cofnął subskrypcję Young Buck’som i zgodził się na obejrzenie kilku filmów z żoną o jego historii.

Walka Nr.3: #1 Contender’s Match – Mike Bennett vs Trevor Lee vs Lashley vs Ethan Carter III

EC3 rzucił się na Lashleya, ale na ratunek koledze ruszyła reszta ludzi. Ethan szybko został zdominowany przez przeciwników. Został on także wyrzucony z ringu. Bennet chciał zaskoczyć Lashleya Roll-upem a następnie Trevor zrobił to na Mike’u. Lashley jednak obu powalił Clothesline’m a następnie obaj panowie otrzymali Corner Shoulder Thrust. Mike załapał się także na Suplex a Lee na Military Press Slam na Ethana.
Po przerwie, Trevor wykonał High Knee na Ethanie a następnie został skontrowany. Carter zablokował ataki całej trójki, ale nadział się na German Suplex. Mike wykonał Low Dropkick na Bobby’m a Trevor powalił go Penalty Kickiem i panowie wyrzucili Lashleya z ringu. Rozpoczęła się współpraca Trevora i Bennetta. Panowie kopali przeciwnika i chcieli wykonać Double Suplex. Ta sztuka im wyszła i na cios nadział się także Lashley. W ringu pozostał Lee oraz Carter. Po chwili walki pomiędzy Lashleyem a Bennettem, Miracle wrócił do ringu i przybił piątkę z Trevorem. Panowie dalej współpracowali przy kilku problemach. EC3 wrócił do ataku i wykonał kilka uderzeń, ale nadział się na Dropkick. Mike przerwał pin i próbował zająć się Ethanem. Lee w międzyczasie ruszył po Bobby’ego, ale dość szybko wrócił. Miracle wykonuje Clothesline i Big Boot co chciał wykorzystać Lee przypinając Ethana. Wkurzyło to Mike’a i panowie zaczęli walczyć. Wykonali oni na sobie Clothesline, ale nagle do walki ruszył Ethan. Wykonał on kilka Clothesline’ów, Jawbreaker oraz EC3 Splash na obu przeciwnikach. Obaj także dostali po Flapjacku. Carter chciał wykonać Double One Percenter, ale panów ratuje Lashley, który wykonuje Spear na Ethanie. Lee szybko potraktował go Jumping Forearmem a Mike dorzucił Cutter. Trevor zaskoczył jednak Bennetta Deadlift German Suplexem i chciał wykonać swój finisher na Carterze. Ethan zablokował akcję, ale szybko nadział się na High Knee. Mike miał dla Cartera Superkick i to samo czekało Trevora. Wykonał on także Spinebuster na obu przeciwnikach i nadział się na Spinebuster od Bobby’ego. Pora na Spear dla Trevora, ale mamy kontrę i ładny Spinning Belly to Belly. Miracle otrzymał Leaping Mushroom Stomp a EC3 Penalty Kick. Lee zaskoczył także Cartera i Lashleya Diving Somersault Sentonem. Wracamy do ringu, ale Bennett zrzucił Lee z ringu. Nadziało go to na TK3 oraz Buzzkiller po którym Trevor odklepał.

Zwycięzca: EC3 – 14.30 via Submission

Matt Hardy oglądał sobie filmy ze swojej kariery komentując je. Nie mógł on uwierzyć w to co zrobił. Następnie sobie kichnął i dodał, że to chyba sezon na alergie.

Pora na Fact of Life. Eli Drake powiedział, że EC3 dostał kolejną szansę walki o pas. Nie obchodzi go co ma on do powiedzenia na ten temat, ale chce aby Ethan był jego gościem. Carter pojawił się a Eli kazał mu usiąść, ponieważ nie chce dzisiaj walczyc. EC3 jednak kopnął krzesło. Drake zapytał go dlaczego jest on tak dziwny. Powiedział on, że za tydzień obaj mogą stworzyć historię i zmierzyć się w walce za tydzień. Oprócz tego Ethan powienien postawić na szali swoją szansę walki o pas. EC3 przypomniał sobie jednak swoje słowa sprzed kilku tygodni gdzie Eli odmówił. Carter oczywiście także odmówił i chciał odejść, ale Drake poprosił go o zostanie. Ethan zrobił wiele, ale może coś udowodnić. Oferuje mu jednak coś ciekawego. Jeśli Ethan da mu szansę to on w zamian nie zmierzy się o pas TNA wagi ciężkiej przez rok. Oczywiście jeśli przegra. Carter uznał, że to bardzo interesujące. Następnie uznał, że jest tutaj jednym z najlepszych. On odrzuci jego ofertę, ale wie, że Eli ma szansę zostać mistrzem. Proponuje mu walkę EC3 vs Eli Drake i dowiedzą się w niej kto jest najlepszy i bardziej zasługuje na pas. Drake jednak ma świetny głos i jeśli Ethan wygra to Eli już nigdy się nie odezwie. Jeśli przegra to zajmie jego miejsce w walce o pas. Drake zapytał o potwierdzenie propozycji i się zgodził.

Crazzy Steve i Abyss wysłali wiadomość do Jade mówiąc jej, że Rosemary chce z nią porozmawiać. Jade w takim razie wyruszyła na poszukiwanie swojej rywalki. Zagłębiła się w ciemne zakątki areny i to tyle.

Walka Nr.4: Basille Baraka vs Mahabali Shera

Naprawdę dam sobie trochę radości w tym życiu i to pominę. Shera wygrał po klasycznej dźwigni dla Hindusa czyli po Camel Clutchu.

Zwycięzca: Mahabali Shera – 3.30 via Submission

Po walce Baron Dax zaatakował zaskoczonego Hindusa i The Tribunal wykonali na nim Low Blow. Pojawił się także Al Snow, który zaczął sobie gwizdać aby następnie zaatakować swoich dawnych podopiecznych. Mahabali na chyba bardzo krótką pamięć.

Jade w końcu spotkała Rosemary. Rosemary zapytała czy to nie jest ta wybrana przez Gail Kim. Zapytała ona Jade czy słyszy głosy, które nigdy jej nie opuszczą. Jade nie mogła uwierzyć w jej słowa i powiedziała, że obie zmierzą się w walce o pas kobiet. Rosemary jednak dalej mówiła o chaosie i tak dalej. Jade nie przestraszyła się rywalki, która przekazała, że zmierzą się one w Steel Cage Matchu.

Walka Nr.5: Death Council Crew vs Eddie Edwards & Jeff Hardy

Eddie szybko ruszył do ringu i rzucił się na rywali. Jeff mu w tym pomógł i wykonał Twist of Fate na Bramie. Chciał także skoczyć, ale zrobił to dopiero po Suicide Dive od Edwardsa dla reszty DCC. Storm przeszedł do ofensywy a Edwards w międzyczasie całkiem nieźle sobie radził z Kingstonem i Bramem. Eddie jednak zaczął go dusić i biedny Edwards musiał uznać wyższość rywala. Eddie i Eddie przeszli do ringu a tam Edwards wykonał dwa Chopy. Nadział się jednak na Overhead Belly to Belly Suplex. Jeff w międzyczasie został opluty.
Po przerwie, Hardy wysłał Jamesa w barierki. Kingston nie mógl sobie poradzić z Edwardsem, ale przy pomocy Brama, mistrz został powalony na matę. Panowie wykonali także Double Suplex. Zostało wrzucone krzesło, które Bram ustawił w narożniku. Oprócz tego krzesła, do ringu rzucono kilka kolejnych. Eddie jednak zablokował rzut w krzesło w narożniku i wyrzucił on Brama z ringu. Kingston jednak go zatrzymał swoim STO. James w tym czasie otrzymywał ciosy krzesłem, ale uratował się Low Blowem. Kingston ustawił dwa krzesła w ringu aby wykonać Suplex. Edwards jednak zablokował akcję i samemu wykonał Suplex na krzesła. Do ringu szybko ruszył James z Backstabberem, ale zaatakował go Jeff. Wykonał on klasyczny comeback oraz dorzucił Jawbreaker. Wylądował jednak na krzesełku i załapał się na Eye of the Storm. 1..2..Kick-out. Do ringu wrócił Edwards i wykonał on Enzuigiri na Stormie. Bram powalił go jednak Clothesline’m i dorzucił Brighter Light of Suffering na stół ustawiony poza ringiem. Osamotniony Jeff wymieniał się z Jamesem ciosami. Hardy wykonał Twist of Fate i chciał wykonać drugą taką akcję, ale Storm zaskoczył go Last Call Superkickiem. 1..2..3.

Zwycięzcy: DCC – 13.50 via Pinfall (Całkiem niezły pojedynek z solidnym brawlem i dobrymi zwycięzcami. DCC dostali mocne zwycięstwo i może jednak nie zostaną tak szybko skazani na porażkę.)

No i to tyle na dzisiaj. Do widzenia.

Autor: RS