Tatuaż Alex’a Riley’a, Larry Zbyszko na live evencie NXT, Pierwszy wpis AJ Lee po opuszczeniu WWE i więcej!

UWAGA! NEWSY MOGĄ ZAWIERAĆ SPOILERY DOTYCZĄCE DZISIEJSZEGO MONDAY NIGHT RAW

» Alex Riley odniósł się na Twitterze do byłej divy WWE – AJ Lee. Riley napisał, że wytatuował sobie na swojej szyi datę “4-3-15”, jest to data, w której AJ Lee zdobyła tytuł mistrzowski Divas. Jak wiecie, AJ opuściła WWE w piątek – 3 kwietnia 2015.

» El Rey Network i Lucha Underground wydało wideo z wyrazami uznania dla Perro Aguayo Jr:

» Rey Mysterio nie podpisał jeszcze kontraktu z Lucha Underground w tym tygodniu, ale dla Wrestling Observer Newsletter powiedział, iż obie strony były blisko.

» WWE Hall Of Famer 2015 Larry Zbyszko był obecny na ostatnim live evencie WWE NXT w Orlando i pomagał młodszym talentom.

» AJ Lee pierwszy raz odniosła się na Twitterze od czasu opuszczenie WWE:

Złam zasady. Bądź bokserem. Każde marzenie jest możliwe, jeśli odważysz się je spełnić na swój sposób. Dziękuję wszystkim.

Dorzuciła również taką fotkę:
View image on Twitter

» Chociaż nie było wiele spekulacji na temat przyszłości Rondy Rousey, lecz WWE ma jednak nadzieję, że kiedyś dojedzie do walki pomiędzy Rondą a Stephanie McMahon.

» Okazuje się, że John Cena jest odpowiedzialny, za to że raper Wiz Khalifa skontaktował się ze swoją byłą dziewczyną, aby się zeszli. Mówi się, że rozmowa John’a z Wiz’em przed RAW, którego hostem był właśnie Khalifa, doprowadziła do tego, że zaczął on myśleć o rodzinie i zadzwonił do byłej dziewczyny Amber Rose.

» W piątek, kiedy zostało ogłoszone odejście AJ Lee na emeryturę, była ona szóstą najczęściej wyszukiwaną pozycją w internecie w USA.

» Dzisiaj 78 urodziny świętował by zmarły WWE Hall Of Famer – “High Chief” Peter Maivia.

» Na Twitterze jeden fan odniósł się do Scott Hall’a na temat pomocy nWo Sting’owi na WrestleManii 31:

Czemu nWo broniło Stinga ? Przecież on tyle razy swoim kijem wymierzał im lanie. To nie ma sensu.

Scott Hall odpowiedział na to:

Bez komentarza…

» WWE.com stworzyło kolejną ankietę, w której pytają fanów, czy Brock Lesnar dodatkowo powinien zostać ukarany grzywną za swoje zachowanie na RAW. Ponad 60% ankietujących twierdzi, że zawieszenie zawodnika na czas nieokreślony jest zbyt dużą karą.

» Paul Heyman odniósł się na Twitterze na temat Brock’a Lesnar’a i tytułu WWE World Heavyweight:

Jeżeli uważasz, że już nigdy nie wyjdziemy do ringu wraz z tytułem WWE, to po prostu nie łapiesz tego.

» Lana napisała na Twitterze na temat nowego US Champion’a Johna Ceny:

John Cena zapłaci za swój wybór! Rusev zmiażdży go raz na zawsze! #ExtremeRules.

» Marvel potwierdziło, że w lutym 2016 roku zaczną się pracę nad “Strażnicy Galaktyki 2”,  co wskazuje, że Batista może nie powrócić na WrestleManie 32, ponieważ poraz kolejny wystąpi w filmie jako Drax Niszczyciel.

» Dwójka panów, którzy wystąpili na WrestleManii 31 jako rosyjscy żołnierze podczas wejścia Rusev’a, przyjaźnią się z Laną.

» Najnowszy filmik WWE Fury, w którym pokazane jest 23 momenty z niszczenia hiszpańskiego stołu komentatorskiego:

» Zapowiedź podcast’u Chris’a Jericho z udziałem Johna Ceny, który zostanie wyemitowany po dzisiejszym RAW na WWE Network:

» SPOILER!

.

.

.

.

.

.

.

PWMania.com poinformowało, że na zapleczu dzisiejszego RAW znajduje się Diva WWE Tamina Snuka oraz Brad Maddox, więc możemy spodziewać się powrotu kogoś z tych osób.