Szczegóły kontuzji Adama Cole’a, Brock Lesnar pojawi się na RAW, Kevin Owens o walce z Shanem McMahonem

» Portal F4Wonline.com informuje, że lider The Undisputed Ery, czyli obecny WWE NXT Champion Adam Cole zmaga się z urazem nadgarstka przez, co nie pojawi się na nadchodzącym NXT Road Trip Live evencie. Według najnowszego raportu Cole przez jakiś czas miał założony gips na prawym nadgarstku, przez co nie walczył w ringu przez pewien okres. Wrestler zdecydował się na konfrontację z Mattem Riddle na środowym odcinku NXT TV, co skończyło się dla niego bardzo źle. Adam został wycofany ze czwartkowego live eventu w Des Moines, a także nie zjawił się na piątkowym evencie w Missouri, gdzie jego przyjaciele musieli uznać wyższość The Street Profits oraz Dunne’a. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Cole otrzyma zielone światło od lekarzy WWE i będzie mógł powrócić do ringu. Wydaje się, że uraz może wykluczyć go z przyszłotygodniowego odcinka NXT TV.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Brock Lesnar pojawi się na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW, który odbędzie się w Phoenix. Warto przypomnieć, że kilka dni po czerwonej tygodniówce, Brock zmierzy się z Kofim Kingstonem o WWE Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, co w planach na RAW mają Brock oraz Paul Heyman. Poniżej przedstawiamy zapowiedź tekstową, jaka pojawiła się na stronie WWE:

„Brock Lesnar powraca na RAW. Dance card Brocka Lesnara jest pełna po przeprowadzce na SmackDown, gdzie zmierzy się z Kofim Kingstonem o WWE Championship w swoim pierwszym pojedynku na niebieskiej tygodniówce po 15 latach. Zanim, to nastąpi jesteśmy ciekawi, co Brock będzie miał do przekazania na RAW. Najwyraźniej Brock idzie tam, gdzie chce i robi, to co mu się podoba”.

» W najnowszym odcinku WWE Network Pick of the Week pojawił się Kevin Owens, który zmierzy się z Shanem McMahonem w Ladder Matchu podczas zbliżającej się premiery SmackDown na FOX. Kevin wypowiedział się na temat konfrontacji z byłym GM SmackDown:

„To znowu ta pora roku. Nadszedł czas Hell in a Cell, a ja nigdy nie zapomnę mojego Hell in a Cell Matchu z 2017 roku, przeciwko nikomu innemu niż Shane’owi McMahon’owi. Pobicie, jakie mu sprawiłem tej nocy, jest czymś, o czym myślę codziennie, więc zachęcam do sprawdzenia tego, co się wydarzyło w sieci WWE Network”.