Stephanie McMahon zadowolona z ciężkiej pracy Rondy Rousey, Triple H zapowiada powrót NXT do UK, Zdjęcie z budowy WrestleManii 34

» Komisarz RAW Stephanie McMahon udzieliła wywiadu dla News Hub, w którym wypowiedziała się na temat pracy jaką wykonuje Ronda Rousey w WWE:

”Ona jest jedyna w swoim rodzaju i może pomóc nam w kolejnej rewolucji w dywizji kobiecej. Kiedy spojrzysz na nią to widzisz jak bardzo jest doskonała, posiada niesamowitą charyzmę oraz umiejętność łączenia się z publicznością niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Ona jest prawdziwa oraz autentyczna. Nigdy nie widziałam sportowca, który tak szybko po przejściu z UFC dostał się do głównego rosteru w WWE”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował, że WWE NXT powróci do Wielkiej Brytanii podczas czerwcowego festivalu Download. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Hunte zapowiedział także, że NXT po raz pierwszy w historii pojawi się w Paryżu oraz Antwerp:

» Na Twitterze pojawiło się zdjęcie prezentujące rozpoczęcie budowy sceny dla WrestleManii 34, która odbędzie się w Nowym Orleanie: