Stardom in Shinkiba 1st RING – Wyniki

WSZYSTKIM NASZYM CZYTELNIKOM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2021 ROKU! 🎆

Mamy 2 stycznia, 2021 roku. Ja zasiadam do pisania wyników z pierwszej gali STARDOM w nowym roku. Zaczynam również swój 4 rok w MyWrestling… jak ten czas szybko leci. Zapraszam Was do krótkiego streszczenia wydarzeń z gali w Shinkibie, która rozpoczęła drugą dekadę istnienia federacji Rossy’ego Ogawy.

Singles Match

Himeka vs Lady C

W pierwszej swojej walce nowego roku, Himeka stoczyła pojedynek z Lady C, która dopiero rozpoczyna karierę w Stardom i jak na razie adaptuje się w nowym miejscu pracy. Jumbo Princess zwyciężyła w tym starciu po wykonaniu JP Coaster.

Zwyciężczyni: Himeka

Triple Threat Match

Tam Nakano vs Ruaka vs Gokigen Death

Tam Nakano jest już oficjalnie liderką Cosmic Angels, a jej frakcja całkowice odcięła się od STARS. W Shinkibie walczyła z Ruaką i Death w Triple Threat Matchu. Mistrzyni Artist of Stardom szybko poradziła sobie z rywalkami i odniosła pierwsze zwycięstwo w 2021 roku, odliczając Ruaką po aplikacji Violet Shooting.

Zwyciężczyni: Tam Nakano

Six-Woman Tag Team Match

STARS (Saya Iida & Mayu Iwatani & Starlight Kid) vs Queen’s Quest (Momo Watanabe & AZM & Saya Kamitani)

W trzecim starciu dnia, STARS na czele z Mayu Iwatani uporały się z Queen’s Quest – w sześcioosobowej walce tag teamowej. Gwiazdy zrehabilitowały się za ostatnią porażkę z Cosmic Angels na Osaka Dream Cinderella. Tutaj w zupełnie innym składzie, ale nie przeszkodziło to w zwycięstwie z QQ. Starlight Kid zapewniła wygraną swojej drużynie przypinając AZM, której najpierw wykonała Top Rope Moonsault, po którym zakończyła pojedynek.

Zwyciężczynie: STARS (Saya Iida & Mayu Iwatani & Starlight Kid)

No Title Match

Utami Hayashishita vs Unagi Sayaka

Przyszedł czas na pierwszą walkę Utami Hayashishity w nowym roku. Jej rywalką była członkini Cosmic Angels, Unagi Sayaka. Na szali nie znalazł się tytuł World of Stardom, ale i tak dla Sayaki był to ważny test, w którym mogła zaprezentować swoje umiejętności w walce z główną mistrzynią federacji. Hayashishita wygrała za pomocą jednej ze swoich kluczowych akcji – Argentine Backbreaker – i zaczyna 2021 od zwycięstwa.

Zwyciężczyni: Utami Hayashishita

Eight-Woman 2 Out of 3 Falls Tag Team Match

Donna del Mondo (Giulia & Syuri & Maika & Natsupoi) vs Oedo Tai (Konami & Bea Priestley & Natsuko Tora & Saki Kashima)

W main evencie gali 1st RING in Shinkiba doszło do ośmioosobowej walki tag teamowej, w której zmierzyły się ze sobą Donna del Mondo i Oedo Tai. Nie była to zwykła walka drużynowa, bo toczyła się na zasadach 2 na 3 przypięcia. Pierwszy pin udało się zgarnąć Natsuko Torze, która odliczyła Giulię. Tora skupiła całą swoją uwagę na mistrzyni Wonder of Stardom – już po chwili doprowadziła do dyskwalifikacji, gdy użyła łańcucha do podduszania Giulii przy linach. Wynik się wyrównał i zespoły walczyły o ostatni punkt, który ostatecznie zgarnęły dziewczyny z DDM. Natsupoi przypięła Saki Kashimę i zapewniła końcowy sukces Donnie del Mondo.

Zwyciężczynie: Donna del Mondo (Giulia & Syuri & Maika & Natsupoi)

Chwilę po zakończeniu walki, Giulia wyzywała Natsuko Torę do pojedynku o tytuł Wonder of Stardom. Liderka Oedo Tai bez zastanowienia przyjęła wyzwanie i już 17 stycznia dojdzie do starcia liderek DDM i OT, w którym na szali znajdzie się posiadany przez Giulię Wonder of Stardom Title.