Sonjay Dutt w PC, Daniel Bryan o segmencie Wyatta, Występ Kurta Angle na SmackDown, Mistrzowska walka Josha Barnetta w IW
» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że w tym tygodniu były TNA Superstar Sonjay Dutt pojawił się w WWE Performance Center, gdzie po raz kolejny pracował w roli trenera. Jak myślicie, czy Sonjay wkrótce podpisze kontrakt z WWE?
» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan w najnowszym odcinku Talking Smack wypowiedział się na temat segmentu z udziałem Braya Wyatta oraz Randy’ego Ortona, który prawdopodobnie odwrócił się od lidera Wyatt Family i być może na WrestleManii 33 zmierzą się ze sobą:
#TalkingSmack hosts @ReneeYoungWWE & @WWEDanielBryan discuss @RandyOrton’s actions against @WWEBrayWyatt on #SDLive. pic.twitter.com/UXRf7NiXIL
— WWE (@WWE) 1 marca 2017
» Portal PWInsider.com donosi, że przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle pojawi się na pierwszym SmackDown Live po WrestleManii 33. Tak więc wciąż nie wiadomo jaką rolę będzie on pełnił po powrocie do WWE, a także gdzie będzie głównie występował.
» Poniżej przedstawiamy zapowiedź pojedynku, który odbędzie się podczas jutrzejszego odcinka Impact Wrestling:
Obecny mistrz Impact Wrestling Bobby Lashley zmierzy się z Joshem Barnettem: