SmackDown 29.04.2022: Raport z gali

Ostatnie kwietniowe SmackDown miało miejsce w MVP Arena, w Albany i było #1184 wydaniem tej tygodniówki. W tym wpisie znajdziecie streszczenie najważniejszych wydarzeń z gali. Zapraszamy!

Steel Cage Match

Drew McIntyre def. Sami Zayn (10:36)

Na arenie pojawił się Happy Corbin, aby poprowadzić swój Happy Talk. Oznajmił, że statuetka za wygranie Andre The Giant Memorial Battle Royal, którą posiada Madcap Moss, tak naprawdę należy do niego, ponieważ to on stworzył Mossa i to on zniszczy Mossa. Lecz teraz Corbin miał zamiar zniszczyć wyżej wspomnianą statuetkę. Poprosił o młotek, ale w gratisie z młotkiem otrzymał Madcap Mossa, który zaatakował swojego dawnego przyjaciela i wyrzucił go z ringu.

WWE Intercontinental Title Match

Ricochet (c) def. Shanky (w/Jinder Mahal) (3:34)

Singles Match

Raquel Rodriguez def. Cat Cardoza (2:36)

W ringu do stołu zasiedli The Usos i RK-Bro, w celu podpisania kontraktów na walkę o zunifikowane Tag Team Championship. Doszło do konfrontacji słownej, podczas której Orton nazwał jednego z braci „małą szmatą”. Rozgorzała bójka. Na pomoc braciom przybył Roman Reigns, który przejął inicjatywę w ringu. Po jego chwilowej dominacji, na arenie pojawił się Drew McIntyre, który pomógł Riddlowi i Ortonowi, atakując Reignsa i wyrzucając go z ringu. Na Backlash zobaczymy 6-man Tag Team Match z udziałem tych zawodników. 

Singles Match

Naomi (w/Sasha Banks) def. Shayna Baszler (w/Natalya) (2:27)

Po walce, Natalya zaatakowała Naomi, na pomoc swojej przyjaciółce ruszyła Sasha Banks, lecz ostatecznie to Baszler i Natalya wyszły z tej bójki zwycięsko.

Singles Match

Xavier Woods (w/Kofi Kingston) def. Ridge Holland (w/Sheamus) (8:47)

Singles Match

Sheamus (w/Ridge Holland) def. Kofi Kingston (w/Xavier Woods) (2:57)

Po walce, Holland zaatkował Xaviera Woodsa i razem z Sheamusem rzucili nim w stół wyciągnięty spod ringu.

Beat The Clock I Quit Challenge Match

Ronda Rousey def. Shotzi (1:41)

 

Non Title Beat The Clock I Quit Challenge Match

Aliyah vs. Charlotte Flair – Draw (1:41)

Po walce, Charlotte zaatakowała obsługującego gong Drew Gulaka sądząc, że użył on go za późno i że to ona jest zwyciężczynią tej walki.

Dajcie znać, czy to SmackDown przypadło Wam do gustu 🙂