Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią najnowszego odcinka SmackDown, które odbędzie się już tej nocy.

Od razu zaznaczę: nie ma oficjalnie informacji na temat tego, że odcinek SmackDown będzie w całości poświęcony Bray’owi Wyattowi. Dodatkowo WWE dopiero co dodało kolejną walkę do show, więc wszystko wskazuje na to, że dostaniemy 10 Bell Salute (dziesięciokrotne uderzenie w gong) i przerywniki w postaci video. Warto też nadmienić, że kilka dni temu odszedł od nas również Terry Funk, więc zapewne WWE również zwróci na ten fakt uwagę. To są jednak moje luźne przemyślenia. Natomiast opierajmy się na tym, co oficjalnie zapowiedziało samo WWE.

 

Non-title Match
Grason Waller vs. Rey Mysterio

Rey oraz Santos Escobar byli gośćmi zeszłotygodniowego „The Grayson Waller Effect” (choć ten drugi troszkę na gapę). Konwersacja przerodziła się w ostrą wymianę słowną pomiędzy Meksykanami, a Wallerem i zaprowadziła nas prosto do dzisiejszej walki.
Czy Rey Mysterio poradzi sobie z Wallerem? A może to „The Arrogant Aussie” przypnie mistrza Stanów Zjednoczonych?

Singles Match for WWE Women’s Championship
Iyo Sky (c) /w Bayley (może też Dakota Kai) vs. Zelina Vega

Iyo zamieszana jest w konflikt z Charlotte Flair, Biancą Belair oraz Asuką. Życie jednak nie oszczędza Mistrzyni i będzie musiała zmierzyć się z kolejnym problemem – Zeliną Vegą, która – uskrzydlona wygraniem pasa przez swojego mentora z LwO – będzie zmotywowana, by również zgarnąć złoto dla swojej stajni.
Czy Iyo da radę obronić tytuł? A może skonfliktowane z nią zawodniczki pomogą Vedze zgarnąć złoto? Dowiemy się już niebawem!