SmackDown 20.05.2022: Raport z gali

#1187 odcinek SmackDown miał miejsce w Michigan, a jego najważniejszym fragmentem była walka o zunifikowane Tag Team Championship. Jakim rezultatem skończyła się ta i inne walki? Tego dowiecie się w poniższym raporcie.

SmackDown rozpoczęło się przybyciem do ringu całego The Bloodline. Paul Heyman oraz Roman Reigns podbudowali The Usos mówiąc im, że są najlepszym Tag Teamem w WWE i  że z pewnością staną się podwójnymi mistrzami. Reigns wyznał braciom, że jedynym powodem tych oczekiwań jest fakt, że ich kocha i chce ich dobra.

Singles Match

Shinsuke Nakamura def. Sami Zayn (10:28)

Następnie promo wygłosił Happy Corbin. Stwierdził on, że Madcap Moss zapłaci za to, że zrobił z Corbina pośmiewisko. Wyznał, że Moss zawdzięcza wszystko właśnie jemu. Następnie zdewastował nagrodę za wygranie Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Singles Match

Gunther (w/Ludwig Kaiser) def. Drew Gulak (1:04)

Po walce Gunther wciąż atakował Gulaka. Temu na pomoc przybył Ricochet.

Adamowi Pearce’owi przedstawił się LA Knight, który zmienił ringname na Max Dupri. Stwierdził on, że jest gotowy do pracy.

Singles Match

Raquel Rodriguez def. Shotzi (2:46)

Singles Match

Xavier Woods def.Butch (3:28)

Po walce, na arenę wyszli Sheamus i Ridge Holland. Gdy rozproszyli oni Woodsa, tego zaatakował Butch.

Michael Cole ogłosił, że w związku z zachowaniem Naomi i Sashy Banks na ostatnim RAW, niebawem odbędzie się turniej, którego stawką będą pasy WWE Women’s Tag Team Championship.

WWE RAW Tag Team Title / WWE SmackDown Tag Team Title Winner Take All Unification Match

The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) (c) def. RK-Bro (Randy Orton & Riddle) (c) (13:13)

Braciom w zwycięstwie pomógł Roman Reigns, który zaatakował Riddle’a pod nieuwagę sędziego. Po walce, całe The Bloodline zaatakowało obu członków RK – Bro, a jeden z braci wykonał splash na leżącego na stole komentatorskim Riddle’a.

Jesteście zadowoleni z przebiegu SmackDown? Koniecznie dajcie nam znać!