SmackDown 17.09.21: Raport z gali

Ostatni odcinek SmackDown miał miejsce w Thompson – Boling Arena w Knoxville. Był to odcinek #1152. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym raportem z gali.

Segmentem otwierającym SmackDown było promo Romana Reignsa, który był obecny w ringu wraz z The Usos oraz Paulem Heymanem. Oświadczył on publice, że Finn Balor z całą pewnością drży przed nim ze strachu. Popis na mikrofonie mistrza przerwał inny, świeżo upieczony mistrz – Big E, który przybył z RAW, aby pocelebrować razem z fanami swój poniedziałkowy tryumf. Gdy Big E dał już upust swojej radości, stanął w kwadratowym pierścieniu twarzą w twarz z Reignsem. Wzrokową konfrontację przerwał im wspomniany Balor, który ku uciesze fanów pojawił się na arenie, aby w tag teamie z E zmierzyć się z braćmi Uso.

Tag Team Match

Big E & Finn Balor def. The Usos (12:20)

Tag Team Match

Liv Morgan & Toni Storm def. Carmella & Zelina Vega przez Count Out (2:15)

Po walce Liv Morgan wyzwała Carmelle do walki na Extreme Rules.

Kevina Owensa w trakcie jego wejścia na arenę, zaatakował Happy Corbin, uniemożliwiając mu tym samym dalszy udział w gali.

Singles Match

Rick Boogs (w/King Nakamura) def. Robert Roode (w/Dolph Ziggler) (2:00)

Po pojedynku, Boogsa i Nakamurę brutalnie zaatakowali Apollo Crews i Commander Azeez. Apollo zażądał od wijącego się z bólu Nakamury rewanżowej walki o Intercontinental Championship.

W trakcie swojego przejmówienia, Seth Rollins oskarżył WWE Universe o to, co tydzień temu stało się z Edgem. Powiedział również, że jeśli Edge powróci do ringu, zatańczy z nim raz jeszcze, aby go wykończyć, nieważne w jaki sposób.

Finn Balor w klimatycznej wypowiedzi skierowanej do Reignsa powiedział, że demony rodzą się w inny sposób niż ludzie. Finn nie urodził się w rodzinie związanej z wrestlingiem, że do wszystkiego dochodził bez niczyjej pomocy. Oświadczył on, że do tej pory Roman widział twarz Finna Balora – pretendenta. Po Extreme Rules, ujrzy twarz demona – Universal Championa.

Singles Match

Sami Zayn def. Dominik Mysterio (6:05)

Podobał wam się ostatni odcinek SmackDown? Myślicie, że gala Extreme Rules dostarczy nam emocji? Dajcie znać co o tym sądzicie!