SmackDown 06.05.2022: Raport z gali

6 maja odbył się ostatni przed Backlash odcinek SmackDown. Było to #1185 wydanie niebieskiej tygodniówki. Odbyło się ono w Uniondale. Poniżej znajdziecie opis najważniejszych wydarzeń z gali.

SmackDown rozpoczęło się od krótkiego promo Charlotte Flair, które zostało przerwane przez Ronde Rousey. Była zawodniczka UFC zaatakowała obecną SmackDown Women’s Champion. Panie toczyły między sobą dość długą bijatykę. Oddzielić je od siebie musieli sędziowie.

Singles Match

Shayna Baszler (w/Natalya) def. Sasha Banks (w/Naomi) (8:05)

Shayna wygrała nieczysto, ponieważ w trakcie przypięcia, Natalya położyła jej nogi na linie, czego sędzia nie zauważył. Po pojedynku Baszler i Natalya zaatakowały swoje obecne rywalki, ale to właśnie Naomi i Sasha wyszły z tego krótkiego starcia zwycięsko.

W ringu pojawił się Happy Corbin, który wdał się w konwersację z widocznym na ekranie Mossem. Madcap Moss zaczął naśmiewać się z tatuaży swojego byłego przyjaciela. Stwierdził, że tatuażysta Corbina sprawdzał na nim wszystkie swoje najgorsze pomysły. Potem, za zachętą Corbina, wszedł do ringu i naśmiewał się z jego ring name’ów. Zachęcił do tego, aby zamiast „big lone wolf” zaczęto go nazywać „big bold wolf”. Cała arena zaczęła skandować nowy przydomek Corbina, a ten opuścił ring.

Singles Match

Gunther (w/Ludwig Kaiser) def. Drew Gulak (2:05)

Tables Tag Team Match

Ridge Holland & Sheamus def. The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) (12:30)

W trakcie walki, Butch zaatakował członków New Day i walnie przyczynił się do zwycięstwa Hollanda i Sheamusa.

Na SmackDown powróciła Lacey Evans.

Singles Match

Sami Zayn def. Shinsuke Nakamura by Count Out (9:15)

Następnie w ringu pojawili się RK-BRO oraz Drew McIntyre. Powiedzieli kilka słów o nadchodzącym Backlash i na arenie pojawiło się całe The Bloodline. Doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszli ci pierwsi.

 

Dajcie znać jak podobało Wam się ostatnie SmackDown